Grupa Inkaso Sp. z o.o. Sp.k.

Skutecznie działania windykacyjne

Windykacja długów i należności
al. Stanów Zjednoczonych 51, 04-028 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
535 553 882
Adres korespondencyjny
al. Stanów Zjednoczonych 51, 04-028 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Grupa Inkaso specjalizuje się w egzekwowaniu należności oraz odbiorze ruchomości dla instytucji finansowych jak Banki, Leasingi czy firmy pożyczkowe. Naszym atutem jest skuteczne i elastyczne działanie dostosowane do konkretnej sytuacji. Siedzibą firmy jest Warszawa.
Produkty i usługi
Nasza firma to skuteczność działania i doskonała znajomość prawa. Choć działamy od niedawna już zdobyliśmy uznanie u licznych klientów zadowolonych z naszych usług.

Zajmujemy się egzekwowaniem należności, a także odbiorem ruchomości. Współpracujemy z bankami, firmami leasingowymi i pożyczkowymi oraz innymi instytucjami finansowymi.

Na początku przeprowadzamy szczegółowy wywiad dotyczący dłużnika obejmujący kwestie majątkowe, gospodarcze oraz środowiskowe. Działamy też jako usługi niezależne – Due Diligence. Nasza oferta obejmuje:

- usługi monitoringu płatności realizowane przez nasze call-center,
- weryfikację stanu technicznego Przedmiotów Leasingu, Przedmiotów Zabezpieczeń Pożyczek w tym maszyn i urządzeń (inventory check),
- usługi transportu, magazynowania, pośrednictwa w sprzedaży ruchomości,
- obsługę prawną postępowań sądowych, egzekucyjnych oraz karnych.

Działalność prowadzimy na terenie całego kraju gdzie aktywnie współpracujemy z lokalnymi podwykonawcami. Jednak główne zadania realizuje kadra doświadczonych windykatorów doskonale znająca temat od strony teoretycznej i praktycznej.

Wszelkie działania podejmujemy w zgodzie z prawem i nie narażamy na szwank dobrego imienia naszych zleceniodawców. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej i spełniamy wszystkie wymogi RODO.

Dokonujemy odbioru samochodów, a także ciągników rolniczych i maszyn specjalistycznych. Do dyspozycji mamy monitorowane przez 24h parkingi gdzie ruchomość jest w pełni zabezpieczona. Gwarantujemy także jej transport. Jeśli takie jest życzenie klientów zatrudniamy specjalistę branżowego lub rzeczoznawcę.

Priorytetem jest dla nas najwyższa jakość usług i chętnie wykonujemy nawet trudne zadania, których nie podjęła się konkurencja.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
C
Cezary
Skuteczne działanie grupy Inkaso to mało powiedziane. Załatwili sprawę z dwiema maszynami rolniczymi przy której inny windykator bezradnie rozłożył ręce. Specjaliści w pełnym tego słowa znaczeniu!