Skrzat Artykuły Plastyczne Papiernicze i Biurowe

Artykuły papiernicze
al. Waszyngtona 22, 03-910 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)

Kontakt

Telefon
883 387 297
Adres korespondencyjny
al. Waszyngtona 22, 03-910 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Skrzat Artykuły Plastyczne Papiernicze i Biurowe jest Artykuły papiernicze. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: infoartskrzat@gmail.com lub telefonicznej 883 387 297 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Firma świadczy działalność pod adresem 03-910 Warszawa al. Waszyngtona 22,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Skrzat Artykuły Plastyczne Papiernicze i Biurowe: [kopiuj]
Zakres działalności większości przedsiębiorstw z branży obejmuje m.in:
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Skrzat Artykuły Plastyczne Papiernicze i Biurowe oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
M
Magda
Najlepiej zaopatrzony sklep w Warszawie
M
marysia
Duży wybór artykułów z firmy NICI i TOP Model /szkicowniki i gadżety/ Miła obsługa i kupiłam tu wszystko czego chciałam. A jeśli coś brakowało to miałam na drugi dzień lub poszłam do SKRZATA.
N
nieznany
Miła, profesjonalna obsługa.
M
maja
super sklep polecam !!!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.