Status Biuro Rachunkowe Magdalena Sobiecka-Kowalczyk

Kompleksowe usługi z zakresu księgowości, kadr i płac

Doradztwo podatkowe
ul. Algierska 19W, 03-977 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Status Biuro Rachunkowe Magdalena Sobiecka-Kowalczyk
ul. Algierska 19W, 03-977 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
Telefon
Status Biuro Rachunkowe Magdalena Sobiecka-Kowalczyk

Informacje

Opis działalności firmy Status Biuro Rachunkowe Magdalena Sobiecka-Kowalczyk w Warszawa
Biuro rachunkowe Status znajduje się w Warszawie, na Pradze. Działa od końca lat 90. XX wieku i zajmuje się prowadzeniem księgowości dla różnych podmiotów, w tym spółek, firm jednoosobowych i stowarzyszeń. Biuro prowadzi działalność na podstawie wydanej przez Ministra Finansów licencji nr 16728/00.
Produkty i usługi
Biuro rachunkowe Status w Warszawie działa na rzecz klientów prowadzących działalność w Polsce i poza jej granicami. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, w tym dotrzymywanie terminów, sporządzanie pism do urzędów i konkurencyjne ceny. Dla bezpieczeństwa klientów działalność biura jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej.

Status zajmuje się zarówno księgowością pełną, jak i uproszczą. Pierwsza opiera się na księgach handlowych, a druga na księgach przychodów i rozchodów oraz ewidencji ryczałtu VAT. Usługi świadczone w tym zakresie to:
-prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia,
-sporządzanie deklaracji podatkowych,
-rozliczanie podatku PIT,
-rozliczanie podatku CIT,
-audyty księgowe,
-audyty podatkowe.

Klienci mogą też skorzystać z porad podatkowych i zlecić usługi kadrowo-płacowe. Zaliczają się do nich takie prace jak naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac i prowadzenie dokumentacji pracowniczej niezależnie od formy zatrudnienia. Księgowi rozliczają też należności dla Urzędu Skarbowego, ZUS-u oraz PFRON.

Po więcej informacji związanych z działalnością biura rachunkowego Status można zadzwonić albo napisać e-maila. Warto też wejść na stronę internetową.
Zasięg działania
Firma Status Biuro Rachunkowe Magdalena Sobiecka-Kowalczyk z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

pit,
cit,
vat,
zus,