Sekro Nieruchomości Aneta Kacprzak

Profesjonalne i kompleksowe administrowanie nieruchomością

Zarządzanie nieruchomościami
ul. Argentyńska 2/3, 03-952 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Sekro Nieruchomości Aneta Kacprzak

Informacje

Opis działalności
Sekro Nieruchomości to firma zajmująca się zarządzaniem i administrowaniem wspólnotami mieszkaniowymi. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2002 roku. Osobą zarządzającą firmą jest Aneta Kacprzak.
Produkty i usługi
Jednym z profilów naszej działalności jest organizowanie przejęcia administrowania nieruchomością od dotychczasowego zarządcy. Nasze działania odbywają się w sposób w pełni bezpieczny oraz niesprawiający trudności mieszkańcom wspólnoty.

Nasze obowiązki to między innymi:
- organizacja nowo powstałych wspólnot,
- obniżanie kosztów,
- kontrola realizacji planu gospodarczego,
- księgowość,
- bieżące remonty.

Zajmujemy się również przeprowadzaniem przez proces powstania wspólnoty z zasobów deweloperskich, dbamy o stan techniczny nieruchomości oraz planujemy remonty i obligatoryjne przeglądy. Zajmujemy się renegocjacją umów z dostawcami, wdrażamy innowacyjne rozwiązania, dzięki którym obniżone zostają koszty funkcjonowania nieruchomości. Zapewniamy dostęp do pomocy i doradztwa dla zarządu i mieszkańców. Współpracujemy z kancelarią prawną, która jest wyspecjalizowana w obsłudze wspólnot mieszkaniowych, zapewniamy skrupulatnych wykonawców, którzy sprawnie i solidnie wykonają remonty nieruchomości. W skład naszej oferty wchodzi e-kartoteka, dzięki której będziecie Państwo mogli sprawdzić stan rozliczeń ze wspólnotą czy zaznajomić się z informacjami dotyczącymi wspólnoty.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
mazowieckie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
A
Anotka775
Kompleksowa obsługa wspólnot mieszkaniowych. Profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Można na nich polegać.
T
Triwua
Dokładają wszelkich starań, by w zarządzanych przez nich blokach panował doskonały porządek.