Red Shirt Barber

Stylizacja fryzur męskich oraz pielęgnacja i strzyżenie brody

Fryzjerzy i salony fryzjerskie
ul. Berezyńska 24, 03-905 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Red Shirt Barber
ul. Berezyńska 24, 03-905 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
NIP
9522091555
Telefon
Red Shirt Barber

Informacje

Opis działalności firmy Red Shirt Barber w Warszawa
Wszystkich Panów, którzy chcą zadbać o swoją fryzurę lub zarost zapraszamy do salonu Red Shirt Barber, który znajduje się w Warszawie. Oferujemy strzyżenie, golenie oraz wiele usług pielęgnacyjnych, dzięki którym Twoje włosy i broda będą łatwiej się układały. Właścicielem salonu jest Michał Kutnik.
Produkty i usługi
Zarówno męskie włosy, jak i zarost wymagają prawidłowo dobranej pielęgnacji i stylizacji! W salonie Red Shirt Barber pracujemy na sprawdzonych liniach kosmetyków, które pomagają nam w ich właściwym modelowaniu. Na przykład marka American Crew opracowała specjalne szampony, odżywki, matowe pudry, balsamy do twarzy, spreye do układania i wiele innych preparatów, zaprojektowanych z myślą o męskich potrzebach. Z pomocą tych kosmetyków, bazujących na naturalnych ekstraktach kwiatów i olejkach, a także umiejętnościom naszych barberów tworzymy dla Was fryzury, w których czujecie się po prostu sobą! Nie ważne, czy macie duszę geeka, rockowego basisty, motocyklisty, czy wirtuoza, zajmiemy się modelowaniem Waszych włosów w taki sposób, że będziecie chcieli do nas wrócić!

Oczywiście oprócz strzyżenia i dobierania fryzur, w naszej ofercie znajduje się również:
- strzyżenie brody,
- pielęgnacja brody,
- farbowanie brody.

Męska broda, niezależnie od tego, czy jest krótka, czy długa - wymaga właściwej pielęgnacji. Szorstkie i poskręcane włosy ciężko jest ułożyć, a skóra w miejscu zarostu często staje się podrażniona i zaczerwieniona. Nasi barberzy korzystając ze specjalnych kosmetyków, zaradzą tym problemom. Nie tylko podetniemy i wystylizujemy włosy, ale również zadbamy o Waszą cerę. Za pomocą specjalnych olejów, szamponów i masek nawilżymy skórę twarzy, a jednocześnie oczyścimy zarost. Stosując środki zawierające witaminy, pobudzimy mieszki włosowe i brodę do szybszego wzrostu! Po wizycie w naszym salonie zarost stanie się też bardziej miękki, pachnący i łatwiejszy do układania.

Warto również dodać, że nasz mobilny barber dojeżdża na podane przez Państwa adresy i realizuje usługi strzyżenia włosów lub brody w Waszych domach.

Zapraszamy do kontaktu - Red Shirt Barber z Warszawy.
Zasięg działania
Firma Red Shirt Barber z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
legionowski, piaseczyński, pruszkowski, Warszawa, warszawski zachodni, wołomiński

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Mati
Rewelacja! Tego trzeba doświadczyć ??
B
Bartłomiej
Byłem tutaj dwa razy i zawsze styliści świetnie dobrali dla mnie fryzurę. Mają tutaj talent do strzyżenia i pracują na naprawdę porządnych kosmetykach. Pomimo dosyć wietrznej pogody, po wyjściu z salonu fryzura trzymała się do samego wieczora.