Biuro Rachunkowe S.C. Halina Gajda Lucjan Gajda w Panoramie Firm

Biuro Rachunkowe S.C. Halina Gajda Lucjan Gajda


ul. "Bora" Komorowskiego 37 lok. 1
03-982 Warszawa, woj. mazowieckie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  09:00 - 17:00
 2. wtorek:
  09:00 - 17:00
 3. środa:
  09:00 - 17:00
 4. czwartek:
  09:00 - 17:00
 5. piątek:
  09:00 - 17:00
 6. sobota:
  09:00 - 14:00
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z usług naszego biura. Zajmujemy się rozliczaniem z ZUS oraz z Urzędem Skarbowym. Ponadto pomagamy w sporządzaniu umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych. Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów.

Produkty i usługi

Biuro Rachunkowe specjalizuje się w obsłudze małych i średnich firm w zakresie prowadzenia między innymi:

* ksiąg rachunkowych
* podatkowej księgi przychodów i rozchodów
* ryczałtu ewidencjonowanego
* ewidencji VAT
* kadr i płac
* roczne rozliczenia podatkowe
* ewidencji ZUS
* rozliczeń rocznych - PIT

Biuro Rachunkowe S.C. istnieje na rynku od marca 1996 r. Działa na terenie warszawskiej dzielnicy Gocław. Zajmuje się prowadzeniem ksiąg podatkowych oraz pełną obsługą podatkową i księgową firm. Oferowane usługi skierowane są do wszystkich osóbprowadzących działalność gospodarczą, zarówno osób fizycznych jak i prawnych.

Posiadamy licencję Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. W naszej działalności wykazujemy rzetelność, kompetencję i profesjonalizm oparty na wieloletnim doświadczeniu.

Ceny ustalamy z każdym klientem indywidualnie w zależności od specyfiki prowadzonej działalności. Dzięki temu możemy lepiej dostosować się do indywidualnych potrzeb każdej firmy.

Klientom rozpoczynającym działalność gospodarczą i zdecydowanym podjąć stałą współpracę, oferujemy bezpłatną pomoc przy rejestracji firmy.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
podatki, pit, płace, księgowość, biuro rachunkowe, księgi przychodów i rozchodów, ZUS, rozliczenia pit, rachunkowość, odprowadzanie składek, sporządzanie umów o pracę, sporządzanie umów cywilno-prawnych, prowadzenie ksiąg rachunkowych, księgi rachunkowe, prowadzenie ksiąg podatkowych, rozliczenia podatkowe, ryczałt ewidencjonowany, kadry, obsługa podatkowa firm, obsługa księgowa firm, usługi podatkowe, biura rachunkowe, ryczałt płacony kwartalnie, rozliczanie podatku vat, rozliczanie podatku pit, rozliczanie podatku cit, ewidencja vat, ewidencja zus, rozliczenia roczne, opracowywanie dokumentacji, ewidencja środków trwałych, sporządzanie dokumentów płatniczych, ewidencja wyposażenia

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. "Bora" Komorowskiego 37 lok. 1
03-982 Warszawa, woj. mazowieckie