Szklane Zabudowy Stanisław Nawrocki

Zabudowy szklane

Poręcze i balustrady
ul. "Bora" Komorowskiego 39 lok. 46, 03-982 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
514 669 514
Adres korespondencyjny
ul. "Bora" Komorowskiego 39 lok. 46, 03-982 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie

Informacje

O nas
Sprawdzone technologie. Wysokiej klasy materiały. Krótkie ter miny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i długotrwałej współpracy z wiodącymi na polskim rynku producentami szkła, okuć i systemów do montażu, z sukcesem realizuje projekty. Wykonujemy zlecenia w prywatnych mieszkaniach, biurach, sklepach, galeriach handlowych.

W naszych realizacjach wykorzystujemy zarówno szkło hartowane, laminowane, piaskowane, czy też lakierowane.

Doskonałym uzupełnieniem naszej szklanej zabudowy jest grafika na szkle .

Nasze konstrukcje szklane cechuje najlepsza jakość wykonania, estetyka i innowacyjność.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i do dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.
Opis działalności
Zabudowy szklane. Nasze konstrukcje szklane cechuje najlepsza jakość wykonania, estetyka i innowacyjność. Wykonujemy zlecenia w prywatnych mieszkaniach, biurach, sklepach, galeriach handlowych.
Produkty i usługi
Panele szklane do kuchni z uwagi na zróżnicowanie metod nakładania barw oraz grafiki na szkle pozwalają na wybór dowolnego, niepowtarzalnego wzoru nawet dla najbardziej wymagających klientów. Takie pomieszczenie zawsze będzie wyjątkowe. Tak więc wykonane szkło z grafiką może posiadać dowolny obraz, wizerunek czy wzór.
Panele szklane do kuchni to idealne rozwiązanie.
Szklane panele kuchenne to nowoczesność na każdym kroku.

KABINY PRYSZNICOWE
Możliwość dowolnej obróbki i wymiarowania szkła pozwala na dopasowanie kabiny nawet do najmniejszych i nietypowych pomieszczeń.

Balustrady Szklane
Wykonujemy i montujemy balustrady szklane, które pozwalają nadać wnętrzu i konstrukcji wrażenie lekkości i przejrzystości. Nasze balustrady szklane dzięki możliwości obróbki i łączeniaszkła ze stalą nierdzewną i elementami drewnianymi sprawiają, że są dopasowane do każdego wnętrza.
Przy wykonywaniu tych projektów możliwa jest do zastosowania również grafika na szkle, a idealne zastosowane szkło na wymiar upiększy każde wnętrze.

Drzwi Szklane
W naszej ofercie znajdziecie Państwo drzwi szklane, które można dopasować do każdego pomieszczenia, biura. Dzięki zastosowaniu grafiki na szkle nie będą to jednobarwne powierzchnie. Nasze biuro, mieszkanie, łazienka tym samym zyskuje w oczach innych.

Ścianki i Witryny Szklane, Szkło na Wymiar
Nowoczesny wygląd pomieszczenia, jego przejrzystość pozwalają uzyskać ścianki i witryny szklane. Trwałe, lekkie i estetyczne przepierzenia, szklane ścianki działowe ruchome i stałe oraz zestawy mogą być stosowane w dowolnych konfiguracjach.

Lustra na wymiar, Lustra łazienkowe
Lustra w dzisiejszych czasach to niezbędny atrybut łazienki, czy garderoby. Obecnie dzięki możliwością technicznym nie jesteśmy skazani na standardowe rozmiary i wyglądy luster używanych w naszych domach, biurach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Nowy Dwór Mazowiecki, Wołomin, Mińsk Maz., Pruszków, Siedlce, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Maz., Legionowo, Piaseczno

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń