MBM Spółka z o.o. w Panoramie Firm

MBM Spółka z o.o.

Obsługa księgowa, obsługa kadr, PIT, CIT. Zapewniamy rzetelność i fachowość.

ul. Francuska 8 /4
03-906 Warszawa, woj. mazowieckie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  08:00 - 16:00
 2. wtorek:
  08:00 - 16:00
 3. środa:
  08:00 - 16:00
 4. czwartek:
  08:00 - 16:00
 5. piątek:
  08:00 - 16:00
 6. sobota:
  zamknięte
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Kompleksowa obsługa księgowa. Obsługa kadr, płac, rozliczenia rachunkowe, PIT, CIT, ZUS. Pomoc w rejestracji firmy, wyprowadzanie zaległości księgowych,pełna obsługa ZUS, zeznania roczne PIT. Dojeżdżamy do siedziby klienta!

Marki i specjalizacje

Obsługa księgowa, rozliczenia rachunkowe, obsługa kadrowa, wyprowadzanie zaległości księgowych, obsługa księgowa ZUS, pomoc w rejestracji firmy nowopowstającej, zeznanie roczne PIT, tania księgowość dla firm, rozliczenia podatkowe z urzędami, wezwania do zapłaty, deklaracje podatkowe, prowadzenie księgi handlowej, deklaracje podatkowe, PIT, CIT, podatek VAT, noty księgowe, kartoteka wynagrodzeń, przygotowanie umów o pracę, pomoc w zaległościach podatkowych.

Produkty i usługi

MBM - to Firma z tradycjami. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze księgowo - kadrowej firm, małych i średnich przedsiębiorstw, spółek z o.o.
Dobra lokalizacja Biura umożliwia płynny i szybki kontakt z Klientami.
Oferta Biura obejmuje pełną obsługę księgową, pełną obsługę kadrową, pomoc przy rejestrowaniu firmy powstającej, wyprowadzanie zaległości księgowych, finansowych, pełną obsługę z ZUS, reprezentowanie firm w Urzędach Skarbowych, sporządzanie zeznań rocznych PIT. Zawsze do dyspozycji Klientów, zawsze na czas. MBM oferuje dojazd do siedziby firm, w celu odebrania dokumentacji księgowo - kadrowej lub prowadzenie działań księgowych bezpośrednio w siedzibie firmy, którą obsługuje. Biuro rachunkowe zapewnia konkurencyjne ceny!

MBM księgowość i kadry to:

* pomoc w zarejestrowaniu firmy.

* Kompleksowa obsługa firm.

* Wszystkie formy rozliczeń.

* Wyprowadzanie zaległości.

* Reprezentowanie w urzędach.

* Zeznania roczne (PIT-y).

* Prowadzenie spraw kadrowych.

* Pełna obsługa ZUS.


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług MBM, do kontaktu telefonicznego.
Sprawdź naszą stronę internetową - podaną przy danych teleadresowych.
Zadzwoń, przyjedź!
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(36 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
Andrzej
2018-03-21
Biuro zajmuje się kadrami i płacami mojej firmy i robi to naprawdę na wysokim poziomie. W przeciwieństwie do innych biur mają bardziej atrakcyjne stawki i wszystko realizują na czas. Z takiej opcji jestem zadowolony.
Jakub
2018-02-28
Fachowcy tego biura pomagali mi przy rejestracji mojej działalności gospodarczej a teraz zajmują się prowadzeniem podatkowej książki przychodów i rozchodów. Wszystko jest jasne i klarowne, a stawki za usługi bardzo przystępne.
Sebastian
2018-01-20
Miałem pewne sprawy do rozwikłania z zakresu księgowości mojej firmy i się w końcu pogubiłem. Z tym problemem zgłosiłem się do tego biura, gdzie się zajęli sprawdzaniem i szukaniem ewentualnych błędów. Takie profesjonalne posejście i zaangażowanie bardzo przypadło mi do gustu i od tego momentu jestem stałym ich klientem. Polecam.
Darek
2017-11-14
Biuro MBM zajmuje się prowadzeniem spraw kadrowych dotyczące mojej firmy i do ich zadań należą między innymi sporządzanie list pracowniczych, obliczanie wynagrodzeń, kwestie ubezpieczeń i wszelkie raporty. Wywiązują się z tych wszystkich zleceń bardzo dobrze i mogę ich tylko chwalić.
Dariusz
2017-10-04
Musze podziękować tej znakomitej firmie za wydatną pomoc w zarejestrowaniu mojej firmy i za kompleksowe prowadzenie moich spraw. Włącznie z rozliczeniami. Podejrzewam, że sam nie dałbym rady, to wszystko ogarnąć a tak współpraca jest owocna. Bardzo Polecam.
Jacek
2017-09-11
W s prawach biznesowych warto postawić na zaufane i dobre biuro. W moim przypadku współpraca z tym biurem jest rewelacyjna. Wszelkie sprawy prowadzą bez najmniejszych potknięć. Do tego są doświadczeni a o wszelkich zmianach jestem zawsze doinformowany. Może to za duże słowo, ale dla mnie to biuro z klasą.
marcin
2017-08-08
Kiedy otwierałem restaurację, wiedziałem, że muszę zlecić komuś prowadzenie księgowości, bo przy działalności takiej jak moja, nie będę miał czasu na zajmowanie się tym tematem. I to biuro się doskonale sprawdza.
Franciszek
2017-07-17
Jedno z bardziej profesjonalnych biur w okolicy. Zapewniają fachową obsługę księgową, jak również kadrową. Pomagają znaleźć odpowiednie rozwiązania dla wszystkich problemów dotyczących firmy. POLECAM.
Marta D
2017-06-09
Namiary nabiuro MBM dostałam od znajomego, bo szukałam sprawdzonej i dobrej firmy. Fachowo zajęli się analizą, weryfikacją i uporządkowaniem mojej księgowości i doprowadzili wszystko do porządku. Od tego momentu prowadzą wszystkie sprawy na bieżąco i z takiej komitywy jestem zadowolona. Polecam.
Marek Kocian
2017-05-12
Bardzo mi się przydaje współpraca z tym biurem w ramach prowadzenia mojej firmy, bo nie tylko perfekcyjnie prowadzą moją księgowość, ale także mogę liczyć na fachowe doradztwo w sprawach dotyczących ogólnego działania firmy. Kontakt i obsługa jak najbardziej w porządku.
Natalia Szubańska
2017-04-21
Namiary na to biuro dostałam od znajomych, którzy korzystają już od lat i zawsze byli zadowoleni z dobrej jakości usług. Sam potrzebowałem pomocy dobrego biura w ogarnięciu spraw dotyczących księgowości. Teraz bez problemu biuro prowadzi wszystko na bieżąco i mam wszystko ładnie uporządkowane w dokumentach.
kamila s
2017-03-04
Przy prowadzeniu własnej firmy współpraca z tak dobrym biurem MBM jest dla mnie bardzo korzystna. Mogę się skupić na tym, co najlepiej robię a dokumentację proadzi biuro, które ma przyzwoite stawki za usługi. Polecam.
margit.com
2017-02-10
Prowadzę z mężem działalność przetwórczą i do obsługi dokumentacji firmowej i pracowników wynajęliśmy biuro MBM, które świadczy na dobrym poziomie swoje zadanie i wszystko jest sprawnie uporządkowane. Tak dalej trzymać.
marias51
2017-01-14
Zawsze przy rozliczeniu pitów korzystam z pomocy biura MBM, które dosyć szybko i sprawnie rozlicza pity całej mojej rodziny. Dzięki temu zero problemów ze skarbówką. Polecam.
Agnisia
2016-12-10
Prowadzę niezależnie z mężem dwie działalności gospodarcze i z braku czasu wszelkie sprawy papierkowe prowadzi to biuro. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiej jakości pracy jak i ceny. Bardzo nam to się opłaca.
Jola Meller
2016-11-10
Według mnie, to bardzo dobre biuro. Dzięki współpracy dużo skorzystałam i nigdy się nie zawiodłam. Ceny usług też mnie zawsze satysfakcjonowały.! Idą na jakość, a nie na ilość.!
Sabina
2016-10-03
Świetne biuro MBM, które jest na bieżąco ze wszystkimi nowościami, zmianami i bardzo dobrze współpracuje z klientem. Zawsze mogłam liczyć na miłą obsługę, rzetelność i to wszystko za przystępną cenę. Opłaci się.! Bardzo Polecam.!
milano
2016-09-05
Korzystam dosyć długo z usług tego biura, bo bardziej mi się oplaci niż zatrudnianie księgowej i niepotrzebnego tworzenia nowego stanowiska pracy. W dobrym biznesie trzeba kalkulować i ciąć koszty gdzie można, a biuro świetnie realizuje swoje zadania.!
dominik41
2016-08-07
Nie opłacało mi się zatrudniać dodatkowo księgowej do mojej firmy i bardziej opłacalna jest współpraca z tym biurem, które świadczy wysoką jakość usług i co najważniejsze nie mylą się. To wszystko w atrakcyjnej cenie, co mnie w pełni satysfakcjonuje.
Katon77
2016-06-17
Prowadzę firmę i na pewne sprawy już nie mam czasu, to zlecam właśnie temu biurowi. Mam pewność, że wszystkie sprawy mam uporządkowane, a kosztuje mnie to niewiele. To w każdym biznesie jest istotne.
Klara
2016-05-18
Firma swietnie realizuje swoje zadania i ma usługi na najwyższym poziomie. Specjaliści są bardzo doświadczeni i na bieżąco z przepisami za pan brat. Mogę spokojnie zaufać im i powierzyć swoje sprawy do prowadzenia. Polecam.
KJ
2016-04-17
Polecam obsługe tej firmy. Rzetelnie i na czas. A i służą jeszcze radą jak nie pogubić się w gąszczu różnych przepisów i ustaw.
Zosia
2016-03-16
Jestem bardzo zadowolona z współpracy z tym biurem. Bardzo mili, profesjonalni i rzetelni. Polecam.!
Agnieszka
2016-02-19
Świetna firma!Pełna kompetencja i profesjonalizm!Polecam!
Tomasz
2016-01-20
Bardzo dobre biuro księgowe z rzetelną i profesjonalną obsługą. Gorąco ich Polecam.!
Kasia
2015-12-17
Jestem bardzo zadowolona. Wysoka jakość usług i pozytywne podejście do klienta.
Monique
2015-11-25
Najlepsze biuro, a trochę ich poznałam, tutaj jednak czuć to, że się przykładają i mają pasję do swojej pracy. Polecam wszystkim.:)
Marianna
2015-10-21
zakładałam działalność i na początku bardzo potrzebowałam wsparcia, teraz wszystko już się na tyle rozkręciło, że do nich wróciłam, bo sama nie mam czasu na sprawy księgowe przy prowadzeniu firmy, na szczęście powierzyłam je w dobre ręce :)
maja
2015-08-28
Rozliczają mi pity już od jakiegoś czasu, nigdy żadnego niedociągnięcia, bardzo profesjonalnie, poleciła mi ciotka, jestem zadowolona na 100%. :)
kuba
2015-04-10
pełna obsługa ZUS i kadry dla mojej firmy- tego było mi trzeba, super biuro, bardzo dokładni
Gabi45
2014-07-08
Bardzo się cieszę, że zaufałam tej firmie i powierzyłam im prowadzenie spraw kadrowych mojego przedsiębiorstwa. Kiedy mam pytania zawsze mogę zadzwonić i otrzymuję rozwiązanie mojego problemu.
Jakub Bożkowski
2014-04-16
Polecam. Ja jestem zadowolony z usług. Dzięki nim mogę spokojnie prowadzić interes i nie muszę się martwić o to, że w papierach jest coś nie tak. Biuro się doskonale zajmowało swoimi zadaniami i nie mam mu nic do zarzucenia.
54247
2014-03-13
Biuro cieszy się nieposzlakowaną opinią wśród moich kolegów przedsiębiorców, ja również nie mogę nic złego powiedzieć na temat tego biura i chce je polecić innym.
Product Company
2014-03-05
Księgowość jest prowadzona prawidłowo, nie ma żadnych nieprawidłowości przynajmniej kontrola tego nie wykazała. Dobrze jest korzystać tak starannych usług.
stefcio
2014-02-19
Sprawnie i szybko założyłem firmę, wszelkie formalności załatwiało w moim imieniu biuro MBM. Sam pewnie bym się pogubił albo nie złożył właściwych dokumentów tam gdzie trzeba, a tak to wszystko zostało zgłoszone zgodnie z przyjętymi procedurami i prawami.
ikarusz
2013-06-24
Współpracuje z nimi od jakiegoś czasu i chwalę sobie tą współpracę. Bardzo dobry kontakt, praktycznie bezproblemowy. Prowadzą moje kadry tak jak powinny być prowadzone. Terminowo i rzetelnie.
Pokaż więcej
obsługa księgowa, rozliczenia rachunkowe, obsługa kadr, obsługa płac, wyprowadzanie zaległości księgowych, obsługa księgowa ZUS, pomoc w rejestracji firmy, zeznania roczne PIT, tania księgowość dla firm, rozliczenia podatkowe z urzędami, prowadzenie księgi handlowej, wezwania do zapłaty

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Francuska 8 /4
03-906 Warszawa, woj. mazowieckie