Merita - sklep producenta materacy

Producent materacy z 25-letnim doświadczeniem. Sklep firmowy Merita.

ul. Grochowska 119, 04-148 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
poniedziałek 11:00 - 19:00
wtorek 11:00 - 19:00
środa 11:00 - 19:00
czwartek 11:00 - 19:00
piątek 11:00 - 19:00
sobota 10:00 - 15:00
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
664 086 007
Adres korespondencyjny
ul. Grochowska 119, 04-148 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Merita to producent materacy, oferujemy ortopedyczne materace do spania, w tym materace lateksowe.
Produkty i usługi
Najważniejszą właściwością materacy termoelastycznych jest zmienna elastyczność, która – jak nazwa wskazuje – uzależniona jest od temperatury ciała. Dzięki temu elastyczność materaca jest optymalnie dostosowywana do kształtu i położenia ciała. Jednocześnie materac posiada cechy, dzięki którym jest on odporny na nacisk stawiany przez ciało, co jeszcze bardziej zwiększa komfort użytkowania produktu.

Materace termoelastyczne to gwarancja inteligentnego i ergonomicznego rozwiązania, które sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Materace lateksowe to jeden z najbardziej polecanych wariantów tego elementu łóżka. Dają one gwarancję nie tylko komfortowego, ale i zdrowego snu. Wygodę zapewnia bardzo wysoka elastyczność produktu, dzięki której materac świetnie reaguje zarówno na ciężar użytkownika, jak i na masę jego ciała oraz przyjętą podczas snu pozycję. Takie rozwiązanie zapewnia, że sen okaże się maksymalnie regenerujący.

Materace kieszeniowe, które chcielibyśmy Państwu w tym miejscu zaoferować, to nowoczesny wariant produktów sprężynowych. Nie bez powodu jednak jest to jeden z najczęściej wybieranych wariantów materaców ortopedycznych. Od tradycyjnych materacy sprężynowych te kieszeniowe różnią się tym, że dostępne w nich sprężyny zostały umieszczone w specjalnych kieszeniach – każda sprężyna ma swoją własną kieszeń. Kieszenie te w większości przypadków wykonane są z przyjaznego materiału, jakim jestfizelina. Taka budowa sprawia, że materace kieszeniowe zapewniają użytkownikom punktową elastyczność, a więc – dzięki temu – dostosowaną do konkretnego użytkownika oraz do ułożenia jego ciała i jego masy.

Materace kieszeniowe – ortopedyczne, które są dostępne w naszym sklepie, występują w różnych wariantach, jeśli chodzi o strefy twardości. Dzięki temu każdy użytkownik znajdzie tu produkt idealny do własnych preferencji, bo – jak wiadomo – jedni wolą bardziej twarde, a inni zaś miękkie materace. Materace te są dostępne także dla alergików.
Marki i specjalizacje
www.merita.pl
www.materacewarszawa.waw.pl

* Materace termoelastyczne
* Materace wysokoelastyczne
* Materace lateksowe
* Materace kieszeniowe
* Materace bonnellowe
* Materace hotelowe
* Materace dziecięce
* Materace piankowe
* Top materace
* Poduszki:
- poduszki kształt tradycyjny
- poduszki profilowane
* Stelaże:
- stelaże bez regulacji
- stelaże z regulacją
* Ochraniacze
* Pokrowce

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Andrzej
2018-10-25 18:27:49
Dobre podejście do klienta