Materace Merita

Producent materacy z 25-letnim doświadczeniem. Sklep firmowy Merita.

Materace
ul. Grochowska 119 U1, 04-148 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
(8 opinii) napisz opinię
Strona www
Telefon
604 433 166
604433166
Materace Merita

Informacje

O nas
Firma Merita powstała w 1990 roku, od początku działając w branży artykułów wyposażenia domu. Pierwsze lata pracy, oparte na dystrybucji importowanych z Włoch materacy, zaowocowały gruntownym poznaniem specyfiki produktu oraz oczekiwań klientów na naszym rynku, tak aby w 1994 r., w oparciu o sprawdzone technologie, uruchomić ich produkcję w Polsce.

Od tego czasu stale rozwijamy swoje produkty poprzez zastosowanie coraz nowocześniejszych maszyn i urządzeń oraz wysokiej jakości surowców i materiałów spełniających unijne wymagania.

Naszymi dostawcami są od lat uznawane firmy kooperujące z wieloma polskimi i zagranicznymi producentami materacy.

Merita to producent materacy, oferujemy ortopedyczne materace do spania, w tym materace lateksowe.

Materace Warszawa to Merita.
Opis działalności
Merita to producent materacy, oferujemy ortopedyczne materace do spania, w tym materace lateksowe. Naszymi dostawcami są od lat uznawane firmy kooperujące z wieloma polskimi i zagranicznymi producentami materacy.
Produkty i usługi
Najważniejszą właściwością materacy termoelastycznych jest zmienna elastyczność, która – jak nazwa wskazuje – uzależniona jest od temperatury ciała. Dzięki temu elastyczność materaca jest optymalnie dostosowywana do kształtu i położenia ciała. Jednocześnie materac posiada cechy, dzięki którym jest on odporny na nacisk stawiany przez ciało, co jeszcze bardziej zwiększa komfort użytkowania produktu.

Materace termoelastyczne to gwarancja inteligentnego i ergonomicznego rozwiązania, które sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Materace lateksowe to jeden z najbardziej polecanych wariantów tego elementu łóżka. Dają one gwarancję nie tylko komfortowego, ale i zdrowego snu. Wygodę zapewnia bardzo wysoka elastyczność produktu, dzięki której materac świetnie reaguje zarówno na ciężar użytkownika, jak i na masę jego ciała oraz przyjętą podczas snu pozycję. Takie rozwiązanie zapewnia, że sen okaże się maksymalnie regenerujący.

Materace kieszeniowe, które chcielibyśmy Państwu w tym miejscu zaoferować, to nowoczesny wariant produktów sprężynowych. Nie bez powodu jednak jest to jeden z najczęściej wybieranych wariantów materaców ortopedycznych. Od tradycyjnych materacy sprężynowych te kieszeniowe różnią się tym, że dostępne w nich sprężyny zostały umieszczone w specjalnych kieszeniach – każda sprężyna ma swoją własną kieszeń. Kieszenie te w większości przypadków wykonane są z przyjaznego materiału, jakim jestfizelina. Taka budowa sprawia, że materace kieszeniowe zapewniają użytkownikom punktową elastyczność, a więc – dzięki temu – dostosowaną do konkretnego użytkownika oraz do ułożenia jego ciała i jego masy.

Materace kieszeniowe – ortopedyczne, które są dostępne w naszym sklepie, występują w różnych wariantach, jeśli chodzi o strefy twardości. Dzięki temu każdy użytkownik znajdzie tu produkt idealny do własnych preferencji, bo – jak wiadomo – jedni wolą bardziej twarde, a inni zaś miękkie materace. Materace te są dostępne także dla alergików.
Marki i specjalizacje
www.merita.pl
www.materacewarszawa.waw.pl

* Materace termoelastyczne
* Materace wysokoelastyczne
* Materace lateksowe
* Materace kieszeniowe
* Materace bonnellowe
* Materace hotelowe
* Materace dziecięce
* Materace piankowe
* Top materace
* Poduszki:
- poduszki kształt tradycyjny
- poduszki profilowane
* Stelaże:
- stelaże bez regulacji
- stelaże z regulacją
* Ochraniacze
* Pokrowce
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(8 opinii) napisz opinię
M
Monika
Bardzo duży wybór materacy praktycznie od ręki Polecam PS Warto wspomnieć, że potrafią też dobrze doradzić
T
Tomasz
Sprawdzony producent materacy Polecam
K
Krzysztof
Polecam! W sklepie otrzymałem pomoc fizjoterapeuty, dzięki czemu udało się dopasować idealnie materac pode mnie :)
K
Konrad
Potrafią doradzić, cenowo wychodzi za tę jakość bardzo dobrze!
K
K.W.
Duży wybór, fachowa obsługa.
K
Klient
Polecam.
P
Przemek
Ja również polecam materace Merita, szczególnie sklep firmowy tego producenta na Grochowskiej, gdyż potrafią doradzić, idąc po materac miałem mętlik w głowie, naczytałem się dużo w internecie i nie do końca wiedziałem, który wybrać, dzięki fachowemu doradztwu zakup trwał 20 minut, a i co ważne na materac czekałem 2 dni robocze.
A
Agnieszka
Polecam, posiadam materac GOLD STAR, spełnia moje oczekiwania.