Gawim Rolety Żaluzje verticale

Rolety w cenie na każdą kieszeń.

Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
ul. Grochowska 144/146 (paw.7), 04-328 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
Poniedziałek 11:30 - 19:00
Wtorek Zamknięte
Środa Zamknięte
Czwartek Zamknięte
Piątek Zamknięte
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(22) 610 77 80
Może cię zainteresować
Gawim Rolety Żaluzje verticale

Informacje

Opis działalności
Gawim produkuje rolety, żaluzje, verticale, plisy, także rolety bambusowe, żaluzje drewniane czy rolety rzymskie. Firma wykonuje także projektowanie okien i montaż osłon okiennych. Działamy od 1990 roku. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Jest wiele sposobów na wykończenie okna: rolety, żaluzje, vertikale, plisy. Wybór jest naprawdę ogromny. Często łatwo się zagubić w skomplikowanym świecie osłon okiennych. Firma Gawim specjalizuje się nie tylko w ich sprzedaży, ale także we wszechstronnym doradztwie w zakresie wykończeń okiennych.

Wprowadziłeś się do nowego mieszkania i nie wiesz jakie osłony wybrać na swoje okna? Chciałbyś coś zmienić w swoim dotychczasowym mieszkaniu? A może szukasz nietypowego, nowoczesnego rozwiązania do swojej firmy? Gawim świadczy usługi skierowane specjalnie do Ciebie! Przedstawiamy Państwu szeroki wybór naszych roler, żaluzji i vertikali, w tym również rolety bambusowe, żaluzje drewniane czy słynne rolety rzymskie.

Przed przedstawieniem oferty firma Gawim zbiera profesjonalny wywiad, dzięki czemu nasi Klienci mogą przedstawić nam swoje oczekiwania. Następnie wykonujemy pomiary, aby jak najlepiej dopasować oferowane przez nas osłony okienne do Państwa upodobań. Dopiero wtedy przedstawiamy nasze propozycje, spośród których mogą Państwo wybrać najbardziej interesującą, kierując się naszymi fachowymi poradami. Wybrany towar dostarczymy na miejsce i zamontujemy.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług firmy Gawim. Gwarantujemy, że nasze osłony okienne spełnią Państwa oczekiwania w jak największym stopniu!

Firma Gawim świadczy wszechstronne usługi w zakresie osłon okiennych. Oferujemy doradztwo, a także sprzedaż, transport, montaż i czyszczenie:
- rolet rzymskich, gładkich i deseniowych,
- vertikali,
- żaluzji drewnianych i innych,
- plis,
- rolet,
- mat bambusowych,
- moskitier.

Zapewniamy cenę na każdą kieszeń, ogromny wybór materiałów, oraz gwarantujemy wytrzymałość na długie lata! Prowadzimy również sprzedaż zasłon, firanek i karniszy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszej firmy!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń