Gawim - Rolety, Żaluzje, Verticale

Rolety, żaluzje, plisy, verticale na każdą kieszeń. Pomożemy, doradzimy.

Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
ul. Grochowska 144/146 (paw.7), 04-328 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Gawim - Rolety, Żaluzje, Verticale
ul. Grochowska 144/146 (paw.7), 04-328 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
Strona www
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Może cię zainteresować
Gawim - Rolety, Żaluzje, Verticale

Informacje

O nas
W firmie Gawim zajmujemy się realizacją zamówień, montaż i doradztwo - rolet, żaluzji, plis oraz verticali już od 1990 roku. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, Zapraszamy do kontaktu
Opis działalności firmy Gawim - Rolety, Żaluzje, Verticale w Warszawa
W firmie Gawim zajmujemy się realizacją zamówień, montaż i doradztwo - rolet, żaluzji, plis oraz verticali już od 1990 roku. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, Zapraszamy do kontaktu W firmie Gawim zajmujemy się realizacją zamówień, montaż i doradztwo - rolet, żaluzji, plis oraz verticali już od 1990 roku. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą szeroką ofertą materiałów i rozwiązań. Pomożemy i doradzimy
Produkty i usługi
Jest wiele sposobów na wykończenie okna: rolety, żaluzje, vertikale, plisy. Wybór jest naprawdę ogromny. Często łatwo się zagubić w skomplikowanym świecie osłon okiennych. W Firmie Gawim specjalizujemy się nie tylko w ich sprzedaży, ale także we wszechstronnym doradztwie w zakresie wykończeń okiennych. Działamy w tym zakresie już od trzech dekad.

Wprowadziłeś się do nowego mieszkania i nie wiesz jakie osłony wybrać na swoje okna? Chciałbyś coś zmienić w swoim dotychczasowym mieszkaniu? A może szukasz nietypowego, nowoczesnego rozwiązania do swojej firmy? Świadczymy usługi skierowane specjalnie do Ciebie! Przedstawiamy Państwu szeroki wybór naszych roler, żaluzji i vertikali, w tym również rolety bambusowe, żaluzje drewniane czy słynne rolety rzymskie.

Oferujemy między innymi sprzedaż, transport, montaż i czyszczenie takich systemów okiennych jak:

- rolety rzymskie, gładkie i deseniowe,
- vertikale,
- żaluzje drewniane i inne,
- plisy,
- rolety,
- maty bambusowe,
- moskitiery.

Przed przedstawieniem oferty zbieramy profesjonalny wywiad, dzięki czemu nasi Klienci mogą przedstawić nam swoje oczekiwania. Następnie wykonujemy pomiary, aby jak najlepiej dopasować oferowane przez nas osłony okienne do Państwa upodobań. Dopiero wtedy przedstawiamy nasze propozycje, spośród których mogą Państwo wybrać najbardziej interesującą, kierując się naszymi fachowymi poradami. Wybrany towar dostarczymy na miejsce i zamontujemy.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy, że nasze osłony okienne spełnią Państwa oczekiwania w jak największym stopniu!

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
Jan87
Profesjonalna obsługa, dziękuję za pomoc w wyborze plis. Duża oferta. Polecam!