Gawim Włodzimierz Gawryś

Rolety w cenie na każdą kieszeń.

Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
ul. Grochowska 144 /146paw. 7, 04-328 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
poniedziałek 11:30 - 19:00
wtorek Zamknięte
środa Zamknięte
czwartek Zamknięte
piątek Zamknięte
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(22) 610 77 80
Adres korespondencyjny
ul. Grochowska 144 /146paw. 7, 04-328 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Firma „Gawim” Włodzimierz Gawryś, mieszcząca się w Warszawie przy ulicy Grochowskiej 144/146, już od 1990 roku oferuje swoim Klientom najwyższej jakości osłony okienne, takie jak różnego rodzaju rolety (w tym rolety bambusowe czy rolety rzymskie), żaluzje, verticale czy plisy.

Z naszej strony możemy zagwarantować nie tylko produkty z najwyższej półki, ale również bardzo szeroką gamę kolorów, materiałów oraz rozwiązań dotyczących wykończeń okiennych, takich jak wspomniane powyżej rolety, żaluzje czy verticale.

Oferujemy Państwu także nasze wieloletnie doświadczenie. Każdemu chętnemu Klientowi doradzimy najlepsze rozwiązanie, wyjaśnimy wszystkie niejasności, przyjedziemy na miejsce, zaprezentujemy Państwu nasze katalogi, dokonamy pomiaru i – co oczywiste – wykonamy montaż zakupionych produktów.

Ważne jest, że współpracujemy przy tym z różnymi biurami architektów wnętrz. Ułatwia nam to dostosowanie naszej oferty do indywidualnych wymagań Zleceniodawców. Jesteśmy wręcz przekonani, że nasze rolety, żaluzje czy verticale sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasze prace wykonujemy przy tym zarówno w różnych instytucjach, jak i u Klientów indywidualnych.
Opis działalności
Gawim produkuje rolety, żaluzje, verticale, plisy, także rolety bambusowe, żaluzje drewniane czy rolety rzymskie. Firma wykonuje także projektowanie okien i montaż osłon okiennych.
Produkty i usługi
Jest wiele sposobów na wykończenie okna: rolety, żaluzje, vertikale, plisy. Wybór jest naprawdę ogromny. Często łatwo się zagubić w skomplikowanym świecie osłon okiennych. Firma Gawim specjalizuje się nie tylko w ich sprzedaży, ale także we wszechstronnym doradztwie w zakresie wykończeń okiennych.

Wprowadziłeś się do nowego mieszkania i nie wiesz jakie osłony wybrać na swoje okna? Chciałbyś coś zmienić w swoim dotychczasowym mieszkaniu? A może szukasz nietypowego, nowoczesnego rozwiązania do swojej firmy? Gawim świadczy usługi skierowane specjalnie do Ciebie! Przedstawiamy Państwu szeroki wybór naszych roler, żaluzji i vertikali, w tym również rolety bambusowe, żaluzje drewniane czy słynne rolety rzymskie.

Przed przedstawieniem oferty firma Gawim zbiera profesjonalny wywiad, dzięki czemu nasi Klienci mogą przedstawić nam swoje oczekiwania. Następnie wykonujemy pomiary, aby jak najlepiej dopasować oferowane przez nas osłony okienne do Państwa upodobań. Dopiero wtedy przedstawiamy nasze propozycje, spośród których mogą Państwo wybrać najbardziej interesującą, kierując się naszymi fachowymi poradami. Wybrany towar dostarczymy na miejsce i zamontujemy.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług firmy Gawim. Gwarantujemy, że nasze osłony okienne spełnią Państwa oczekiwania w jak największym stopniu!

Firma Gawim świadczy wszechstronne usługi w zakresie osłon okiennych. Oferujemy doradztwo, a także sprzedaż, transport, montaż i czyszczenie:

- rolet rzymskich, gładkich i deseniowych,
- vertikali,
- żaluzji drewnianych i innych,
- plis,
- rolet,
- mat bambusowych,
- moskitier
Zapewniamy cenę na każdą kieszeń, ogromny wybór materiałów, oraz gwarantujemy wytrzymałość na długie lata! Prowadzimy również sprzedaż zasłon, firanek i karniszy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszej firmy!
Marki i specjalizacje
Współpracujemy z biurami architektów wnętrz. Wykonujemy prace zarówno w różnych instytucjach jak i u Klientów prywatnych.

Naszą ofertę zawsze dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta, zatem jest ona na każdą kieszeń, i dopasowana do każdego gustu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Nowy Dwór Mazowiecki, Wołomin, Mińsk Maz., Pruszków, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Maz., Legionowo, Pułtusk, Piaseczno

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń