"Centrum Kartografii" Henryk Kowalski

Mapy i plany
ul. Grochowska 258/260, 04-398 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Telefon
(22) 813 81 00
Adres korespondencyjny
ul. Grochowska 258/260, 04-398 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie

Informacje

Mapy i plany to branża, w której "Centrum Kartografii" Henryk Kowalski prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Warszawa w województwie mazowieckim.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności "Centrum Kartografii" Henryk Kowalski, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: (22) 813 81 00
Firmę "Centrum Kartografii" Henryk Kowalski znajdziesz pod adresem 04-398 Warszawa ul. Grochowska 258/260,. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Większość firm działających w branży, świadczy działalność obejmującą, m.in:
Uważamy, że "Centrum Kartografii" Henryk Kowalski poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
M
Marcin Malinowski
Zdecydowanie nie polecam. Właściciel przez 3 miesiące zwodził mnie zapewniając co tydzień (!), dając słowo, że na 100%, wykona mapę według przesłanego projektu. Mapy jak nie było tak nie ma, straciłem tylko czas. Niepoważna firma, radzę się dwa razy zastanowić zanim się u nich coś zamówi.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.