Store by Auto Wimar

Sprzedaż nowych i używanych samochodów marki Skoda

Dealerzy i sprzedaż samochodów
ul. Grochowska 306/308, 03-840 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 228 80 01
Media społecznościowe
Store by Auto Wimar

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Store by Auto Wimar zlokalizowana jest w Warszawie. Działamy w branży nieprzerwanie od ponad 20 lat, dzięki czemu bardzo dobrze znamy potrzeby i oczekiwania klientów oraz doskonale wiemy jak im wszystkim sprostać. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Store by Auto Wimar to prowadzony przez nas salon sprzedaży. Jest to przestrzeń, gdzie poszukiwanie wymarzonego auto to sama przyjemność. Jest to też miejsce spotkań, w którym można skryć się przed zgiełkiem miasta oraz zrelaksować w zaciszu nowoczesnego, designerskiego wnętrza. Można tutaj wpaść np. ze znajomymi na kawę. Można również mile spędzić czas w wygodnej przestrzeni co-workingowej, poznając przy tym ludzi dzielących te same pasje.

Od początku istnienia firmy stawiamy na profesjonalizm. Mamy wieloletnie, bo prawie 30-letnie doświadczenie, co jest gwarancją, fachowej pomocy przy wyborze samochodu. Zrobimy wszystko, by był od idealnie dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb, a także charakteru.

W ofercie firmy Store by Auto Wimar można znaleźć samochody, takie jak:

- Škoda Fabia,
- Škoda Octavia,
- Škoda Rapid,
- Škoda Karoq,
- Škoda Kodiaq,
- Škoda Citigo,
- Škoda Superb.

Zapewniamy bardzo miłą obsługę i dyskrecję. Wszystkie szczegóły zakupu można dyskretnie omówić w osobnym pokoju.

Klienci firmy Store by Auto Wimar mogą liczyć na udogodnienia, takie jak konfiguracja nowego samochodu na interaktywnym stole czy wygodna przestrzeń do wypoczynku. Ponadto posiadamy kącik zabaw dla dzieci i serwujemy pyszną kawę.

Zapraszamy do naszego salonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń