Remus

Szeroki wybór pokryć dachowych

Dachy i usługi dekarskie
ul. Grochowska 335/1, 03-823 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
Poniedziałek 07:00 - 17:00
Wtorek 07:00 - 17:00
Środa 07:00 - 17:00
Czwartek 07:00 - 17:00
Piątek 07:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(5 opinii) napisz opinię
Remus

Informacje

Opis działalności
Właścicielem firmy Remus jest Bogdan Woźniak. Siedziba działalności znajduje się w Warszawie. Naszą specjalnością są dachy i usługi dekarskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Rozpoczęliśmy naszą działalność w 1989 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług dekarskich. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam poznać różne metody działania. Wybraliśmy te najskuteczniejsze i oferujemy je naszym Klientom.

Zakres naszych usług obejmuje między innymi krycie dachów blachą miedzianą, cynkowo-tytanową, powlekaną oraz płytami poliwęglanu.

Nasza oferta obejmuje usługi, takie jak:

- naprawy i remonty dachów,
- układanie dachówek ceramicznych i cementowych,
- układanie gontów bitumicznych,
- izolacje dachów papą termozgrzewalną,
- docieplenia budynków,
- malowanie elewacji,
- remonty domów,
- odśnieżanie,
- usuwanie sopli.

Wykonujemy prace z materiałów powierzonych lub własnych. Zapewniamy także ich transport i rozładunek. Służymy doradztwem z zakresu wyboru odpowiednich materiałów.

Prowadzimy także naprawy i remonty tarasów oraz izolacje tarasów, fundamentów i posadzek. Naprawiamy kominy, tynki i przebudowy.

Zajmujemy się także montażem i naprawą okien firm Fakro i Velux. Naprawiamy, montujemy lub wymieniamy rynny i podbitki.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej Remus oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Warszawie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
R
Radek
W moim dachu z czasem eksploatacji wystąpiły pewne uszkodzenia. Dzięki tej firmie nie trzeba było wymieniać całego dachu, tylko go naprawić.
D
Daniel
Docieplanie budynków to dla nich żaden problem. Jestem pod wrażeniem umiejętności i wiedzy pracowników. Polecę to firmę znajomym.
H
Halina
Zdecydowałem się na skorzystanie z usług firmy Remus przy malowaniu elewacji mojego domu. Usługa została wykonana starannie i w dogodnym dla mnie terminie.
A
Adela
Ta firma montowała mi okna. Usługa przebiegła bez problemów. Szybko, sprawnie i miło. Polecam.
B
Bartłomiej
Jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem firmy od usług dekarskich to zdecydowanie polecam Remus. Sprawnie i solidnie przeprowadzony remont mojego dachu. Jestem bardzo zadowolony.