Katarzyna Braczkowska Wycena Nieruchomości

Profesjonalne wyceny nieruchomości

Wycena nieruchomości
ul. Korytnicka 46/1, 04-109 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Katarzyna Braczkowska Wycena Nieruchomości

Informacje

Opis działalności
Katarzyna Braczkowska prowadzi działalność Wycena Nieruchomości. Siedziba znajduje się w Warszawie i na tym terenie głównie działamy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą
Produkty i usługi
Nasza firma zajmuje się głównie szacowaniem i wyceną nieruchomości. Usługi te znajdują zastosowanie do celów ustalenia wysokości zabezpieczenia kredytu, obliczenia odszkodowań za wywłaszczenia nieruchomości, ustalenia wysokości ubezpieczenia nieruchomości, czy też obliczenia wartości w celu naliczenia opłaty adiacenckiej. Działalność prowadzimy od 2017 roku. Zapewniamy pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.

Zapewniamy usługi takie jak:
- wycena domów i mieszkań,
- wycena budynków biurowych,
- wycena budynków magazynowych,
- wycena budynków produkcyjnych,
- wycena gruntów mieszkalnych i inwestycyjnych,
- wycena lokali handlowo-usługowych.

Oferujemy również naszą pomoc w znalezieniu nieruchomości spełniającej wymagania Klientów. Udzielimy niezbędnych informacji i porad.

Uzupełnieniem oferty są usługi tłumaczeniowe. Przetłumaczymy wycenęnieruchomości z języka polskiego na język angielski. Sporządzamy też tłumaczenia operatorów szacunkowych, czyli dokumentów prawnych wykorzystywanych w postępowaniach sądowych i bankowych.

Obszar naszej działalności to Warszawa, Olsztyn, Trójmiasto i Iława, a także okoliczne powiaty. Zagwarantować możemy profesjonalną obsługę, rzetelność oraz korzystne ceny, a także krótkie terminy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Kinga
Pani Braczkowska to bardzo kompetentny rzeczoznawca majątkowy. Moim zdaniem warto jej zaufać. Wyceniła mój lokal handlowo-usługowy. Jestem zadowolona z usługi.
K
kris1967
Serdecznie zachęcam każdego zainteresowanego do skorzystania z usług firmy pani Braczkowskiej. Zapewniają fachową i uczciwą wycenę nieruchomości!