Home Complex Paweł Lipka-Chudzik

Profesjonalne usługi budowlane i renowacyjne. Generalne remonty mieszkań i domów

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Manteuffla 8/40, 03-988 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Home Complex Paweł Lipka-Chudzik

Informacje

Opis działalności
Home Complex to przedsiębiorstwo budowlane, które świadczy swoje usługi od 2014 roku. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Firmą zarządza Paweł Lipka-Chudzik. Naszą specjalnością są konstrukcje stalowe i kompleksowe wykończenia wnętrz. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników, duża wiedza konstrukcyjna i budowlana oraz setki udanych realizacji to gwarancja najwyższej jakości usług. Działamy rzetelnie i terminowo. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który w znacznym stopniu przyspiesza realizację zleceń.


Oferujemy kompleksowe remonty mieszkań, domów i lokali użytkowych. W ramach wykańczania wnętrz proponujemy między innymi prace remontowe i wykończeniowe, takie jak malowanie czy gipsowanie.

Dodatkowo oferujemy:

- roboty ziemne, wykopy i wyburzenia,
- roboty brukarskie,
- roboty dekarskie,
- systemy nawadniania ogrodów (montaż, przeglądy i serwis),
- montaż metalowych ogrodzeń systemowych.

Zapewniamy również wyburzenia ścian,stawianie ścianek działowych oraz rozbiórki budynków. Wykonujemy wszystkie niezbędne prace wykończeniowe. Kładziemy podłogi, kafelki i tapety.


Na życzenie klienta wykonujemy projekt adaptacji wnętrza. Jesteśmy także specjalistami w produkcji solidnych konstrukcji stalowych i schodów.


Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń