Home complex Paweł Lipka-Chudzik

Wykończenia wnętrz na terenie województwa mazowieckiego

Wykańczanie wnętrz
ul. Manteuffla 8/40, 03-988 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Home complex Paweł Lipka-Chudzik

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Home Complex znajduje się w Warszawie. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Paweł Lipka-Chudzik zajmuje się projektowaniem i produkcją konstrukcji stalowych i zabudów, a także pracami remontowo-wykończeniowymi.
Produkty i usługi
Szybko, dokładnie i tanio. Tak swoje usługi wykonuje firma Home Complex. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, niezależnie od tego, czy dotyczy prac remontowych i wykończeniowych, czy też produkcji konstrukcji stalowych. W tym pierwszym przypadku firma remontuje wnętrza mieszkalne, usługowe i biurowe, a zakres prac obejmuje:
-murowanie,
-tapetowanie,
-malowanie ścian i sufitów,
-gładzie,
-kafelkowanie,
-zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych,
-termomodernizacje,
-prace elektryczne,
-prace hydrauliczne,
-tynkowanie.

Firma Home Complex podejmuje się też prac ziemnych, w tym wykopów. Ponadto wyburza, wykonuje prace dekarskie oraz montuje przydomowe szamba. Montaż prowadzony jest też w przypadku bram i ogrodzeń, które firma produkuje. W zakładzie powstają bramydwuskrzydłowe i przesuwne oraz ogrodzenia metalowe i betonowe do grodzenia posesji przemysłowych i domowych. Konstrukcje wykonywane przez przedsiębiorstwo to również:
-schody,
-balustrady,
-antresole,
-zabudowy tarasów,
-zabudowy balkonów,
-pomosty techniczne,
-osłony szpitalne,
-odbojnice,
-konstrukcje wspierające ściany i sufity.

Dodatkowo firma produkuje i montuje zadaszenia szklane oraz szklane ścianki działowe. Sprawdzają się m.in. w biurach.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzie o działalności prowadzonej przez Home Complex. Po więcej warto zadzwonić albo napisać maila. Można też odwiedzić stronę internetową, na której umieszczono więcej zdjęć dokumentujących zrealizowane zlecenia.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
A
Albert
Firma Home Complex wykonała piękne ogrodzenie mojej posesji. Zażyczyłem sobie ogrodzenie ozdobne z metalu i bramę przesuwną, którą można zamontować wraz z napędem. Nie było z tym żadnego problemu, a nawet zajęli się montażem.
K
kris1967
Niedawno skorzystałem z oferty Home Complex i muszę przyznać, że jestem zadowolony. Zleciłem im przygotowanie projektu zabudowy tarasu, a po zaakceptowaniu planu produkcję konstrukcji i jej montaż. Jest wytrzymała, estetyczna i lekka. Łączy to, co najlepsze w metalu i szkle. Przesuwne drzwi pozwalają w cieplejsze dni na otwieranie tarasu, a kiedy jest niepogoda na jego zamknięcie i siedzenie wewnątrz.