Home complex Paweł Lipka-Chudzik

Projektowanie, produkcja i montaż konstrukcji stalowych

Konstrukcje stalowe
ul. Manteuffla 8/40, 03-988 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Home complex Paweł Lipka-Chudzik

Informacje

Opis działalności
Home Complex to firma z siedzibą w Warszawie. Została założona w 2014 roku, a jej właścicielem jest Paweł Lipka-Chudzik. Przedsiębiorstwo skupia się na dwóch dziedzinach takich jak remonty i prace wykończeniowe oraz produkcja konstrukcji stalowych.
Produkty i usługi
Home Complex to firma projektująca, produkująca i montująca konstrukcje ze stali i szkła. Oferuje wytrzymałe i estetyczne rozwiązania do wnętrz mieszkalnych, usługowych, biurowych i obiektów przemysłowych. Zajmuje się m.in. wykonawstwem zabudów balkonowych, antresol i tarasów. Ponadto wykonuje i montuje zadaszenia szklane, szklane zabudowy biurowe i konstrukcje wsporcze do ścian i sufitów. Oferta Home Complex obejmuje też:
-schody stalowe,
-balustrady,
-pomosty techniczne,
-ogrodzenia posesyjne,
-ogrodzenia przemysłowe,
-bramy przesuwne,
-bramy dwuskrzydłowe.

Przedsiębiorstwo zajmuje się również produkcją i montażem ogrodzeń betonowych, metalowych odbojnic i specjalnych osłon radiologicznych dla placówek służby zdrowia.

Poza wymienionymi usługami Home Complex podejmuje się prac ziemnych, montażu dachów i termomodernizacji budynków. Wykonuje też tynki, a wewnętrzach maluje, tapetuje, szpachluje i kafelkuje ściany, podłogi oraz sufity. Pracownicy firmy mają też doświadczenie montażu instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych.

Po dodatkowe informacje związane z działalnością przedsiębiorstwa Home Complex można wejść na stronę internetową. Umieszczono tam także więcej zdjęć dokumentujących zrealizowane zlecenia.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń