Adwokat Anna Kamińska Kancelaria Adwokacka

Obsługa prawna firm, instytucji i klientów indywidualnych

Adwokaci
ul. Meksykańska 8/48, 03-948 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
(4 reviews) napisz opinię
Adwokat Anna Kamińska Kancelaria Adwokacka
ul. Meksykańska 8/48, 03-948 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
NIP
9462549222
Telefon
Adwokat Anna Kamińska Kancelaria Adwokacka

Informacje

Opis działalności firmy Adwokat Anna Kamińska Kancelaria Adwokacka w Warszawa
Kancelaria adwokacka Anny Kamińskiej mieści się w Warszawie. Jest adwokatem z wieloletnią praktyką w sprawach cywilnych, rodzinnych i karnych. Ukończyła Wydział Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.
Produkty i usługi
Adwokat Anna Kamińska kancelarię w Warszawie prowadzi celem obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, klientów indywidualnych oraz instytucji państwowych i samorządowych. Zajmuje się prowadzeniem postępowań przedsądowych, udziela porad prawnych, reprezentuje klientów przed sądami i urzędami oraz przygotowuje pisma procesowe, w tym np. pozwy rozwodowe.

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa rodzinnego. Prowadzi takie sprawy, jak między innymi:
- sprawy alimentacyjne,
- sprawy o ustalenie kontaktów z dzieckiem wraz z egzekucją kontaktów,
- sprawy o rozwody i separacje,
- sprawy o odebranie dziecka,
- sprawy o ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa,
- sprawy o ograniczenie władzy rodzicielskiej oraz ustalenie miejsca zamieszkania małoletniego,
- sprawy o rozstrzyganie sporów rodziców w istotnych sprawach dziecka,
- sprawy dotyczące ustalenia rozdzielności majątkowej.

Pomaga w sprawach o ubezwłasnowolnienie, zniesienie współwłasności, wynagrodzenie za bezumowne korzystanie z rzeczy, uznanie czynności prawnej za bezskuteczną oraz innych sprawach z zakresu prawa cywilnego.

Zajmuje się również obsługą spraw z zakresu prawa rzeczowego i nieruchomości, spadkowego, pracy i ubezpieczeń społecznych oraz administracyjnego.

Pomagamy także w zakresie prawa karnego i prawa wykroczeń oraz prawa karnego wykonawczego.

Dochodzi odszkodowań za szkody komunikacyjne, błędy w sztuce lekarskiej, szkody wyrządzone na sobie lub w mieniu i odszkodowań z polisy OC. Dochodzi także zadośćuczynień za krzywdę lub nieudany wyjazd wakacyjny.

Zasięg działania
Firma Adwokat Anna Kamińska Kancelaria Adwokacka z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(4 reviews) napisz opinię
K
S
Krzysiek Sękowski
Adwokat godny polecenia. W sposób rzetelny oraz sumienny zajęła się moją sprawą, doprowadzając do satysfakcjonującego rozwiązania.
M
S
Monika Sienkiewicz
Zaangażowana, z dużą wiedzą merytoryczną oraz bardzo profesjonalna w tym co robi - adwokat z powołania. Naprawdę polecam !
M
Mikołaj
Bardzo polecam Panią Mecenas! To osoba sumienna oraz bardzo rzetelna, podchodząca do każdej sprawy profesjonalnie oraz w sposób indywidualny, jednocześnie wkładając w to całe serce. Zawsze dąży do tego, aby sprawa była pomyślnie zakończona dla klienta.
M
S
Magdalena Szabat
Pani Mecenas to najlepszy pełnomocnik jakiego w życiu poznałam! Na co dzień zarażająca pozytywną energią, w pracy zawsze oddana klientom w pełni zaangażowana w ich sprawy. Lubiąca wyzwania - dla Niej nie ma spraw beznadziejnych i bez wyjścia. Szczerze polecam