Metal-Market Artykuły metalowe narzędzia

Artykuły budowlane i narzędzia w korzystnych cenach

Artykuły metalowe
ul. Mińska 38, 03-808 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
(4 opinie) napisz opinię
Metal-Market Artykuły metalowe narzędzia

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy przedsiębiorstwo handlowe Mtm Metal Market, które swoją siedzibę ma w Warszawie. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2001 roku. Na co dzień specjalizujemy się w sprzedaży produktów metalowych i narzędzi do domu i ogrodu renomowanych marek. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę branżową, dzięki której możemy zaoferować Państwu nasze produkty w wysokiej jakości. Jesteśmy firmą, która dba o swoich klientów, dlatego możemy cieszyć się od wielu lat niemalejącym zaufaniem oraz renomą na rynku.
Nasi kontrahenci są dla nas ważni, dlatego zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, którzy zagwarantują pełen profesjonalizm, doradztwo oraz niezbędną pomoc w podczas zakupów.

W ramach naszej działalności oferujemy m.in. narzędzia takie jak:
- młotki,
- podnośniki kolejowe,
- podnośniki przemysłowe,
- walizki i skrzynki narzędziowe,
- kompresory,
- wiertarki,
- wkrętarki,
- piły elektryczne,
- kombinerki.

Ponadto w dziale dom i ogród znaleźć można takie przybory jak drabiny, taczki, piły ręczne, sekatory, wiertła, łopaty, rękawice robocze, śrubokręty, folie ogrodnicze, gumofilce. Dostępne są również buty ochronne, kielnie, imadła oraz inne artykuły ogrodnicze.

Z kolei w dziale z artykułami budowlanymi odnajdą Państwo różnego rodzaju kleje, gips, cement, packi tynkarskie, ubrania ochronne, taczki, tektury faliste, silikony budowlane, gwoździe, blachowkręty. Na wyposażeniu sklepu posiadamy także kleje techniczne, chemię budowlaną i wiele innych produktów.

Gwarantujemy, iż w naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie. Dlatego gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty, na którą przygotowaliśmy atrakcyjne ceny.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
N
Nidat
Metal-Market oferuje naprawdę szeroki wybór materiałów budowlanych w atrakcyjnych cenach. Uważam, że naprawdę warto skorzystać.
S
Syl_
Siatki druciane można u nich nabyć w naprawdę atrakcyjnych cenach. Polecam.
O
Okos_sak
Zakupiłem u nich trzy różne wiertarki i muszę przyznać, że żadna mnie nie zawiodła. Gorąco polecam.
M
Mihowb
Polecam serdecznie. W ich ofercie można znaleźć wiele różnego rodzaju materiałów i narzędzi, które po prostu są potrzebne każdemu majsterkowiczowi. Polecam.