Metal-Market Artykuły metalowe narzędzia

Wszystko czego trzeba do ogrodu, domu i budowy

Materiały budowlane
ul. Mińska 38, 03-808 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Metal-Market Artykuły metalowe narzędzia

Informacje

Opis działalności
Metal Market to nasza firma, w której nieprzerwanie od 2001 roku zajmujemy się sprzedażą produktów metalowych i narzędzi dla domu, ogrodu i budownictwa. Nasza siedziba mieści się w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Nasze produkty to najwyższa jakość w atrakcyjnych cenach. Od lat jesteśmy źródłem zaopatrzenia dla Klientów indywidualnych, firm budowlanych, ogrodniczych oraz wielu innych, które poszukują narzędzi i materiałów budowlanych, pochodzących od znanych i cenionych producentów.

Od lat cieszymy się nie malejącym zaufaniem konsumentów. Fachowe doradztwo, terminowość oraz profesjonalne podejście do oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów sprawiło, że nasza oferta stała się obecnie jedną z najczęściej wybieranych. Proponujemy:
- młotki,
- kompresory,
- wiertarki,
- wkrętarki,
- podnośniki kolejowe,
- podnośniki przemysłowe,
- walizki i skrzynki narzędziowe,
- piły elektryczne,
- kombinerki.
Nasza oferta podzielona jest na działy. Jednym z nich jest dom i ogród, w którym znaleźć można miedzy innymi drabiny, taczki, piły ręczne, sekatory, wiertła, łopaty, rękawice robocze, śrubokręty, folie ogrodnicze, gumofilce. Dostępne są również buty ochronne, kielnie, imadła oraz inne artykuły ogrodnicze.
Jako profesjonaliści, swoja ofertę kierujemy także do firm budowlanych. Proponujemy artykuły budowlane najwyższej jakości. Zakupić u nas można między innymi:
- kleje
- gips
- cement
- packi tynkarskie
- ubrania ochronne
- taczki
- tektury faliste
- silikony budowlane
- gwoździe
- blachowkręty.
Bez problemu znajdą się u nas również kleje techniczne, chemie budowlane i wiele innych produktów. Każdy z nich posiada niezbędne atesty oraz certyfikaty jakości.

Gwarantujemy fachowe doradztwo, terminowość oraz atrakcyjne ceny. Serdecznie zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń