Krzysztof Miłoński

UPK – podnośniki koszowe wynajem – zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Podnośniki
ul. Mińska 69, 03-828 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
502 242 164
Zamówienia:
502242164
podnosnikikoszowe@gmail.com
info@upk.pl
Adres korespondencyjny
ul. Mińska 69, 03-828 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Firma UPK od niemal dwudziestu lat zajmuje się świadczeniem usług związanych z podnośnikami koszowymi i ich wynajmem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysokiemu zaangażowaniu nieustannie robimy wszystko, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie.
Produkty i usługi
Wynajmujemy podnośniki koszowe do prac dekarsko-blacharskich, do montażu konstrukcji stalowych, montażu reklam, plakatowania, prac przy ociepleniach, montażu anten TV i radiowych, do prac telewizyjnych i fotograficznych, do pielęgnacji zieleni i wycinki drzew. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie i potrzeby, związane z wykorzystaniem podnośników koszowych.

Zakres usług wynajmu podnośników naszej firmy obejmuje między innymi:
- prace dekarsko – blacharskie,
- konserwacje oświetlenia zewnętrznego,
- mycie i montaż elewacji,
- montaż i konserwacja reklam,
- prace filmowe i fotograficzne,
- montaż i konserwacja konstrukcji stalowych,
- wyklejanie billboardów,
- montaż anten telewizyjnych i radiowych,
- pielęgnacje zieleni.


Dysponujemy podnośnikami koszowymi najwyższej jakości,jedynie od sprawdzonych producentów. Nasz sprzęt wyposażony jest w najnowocześniejsze rozwiązania i funkcję, dzięki czemu staje się niezawodny i jest w stanie spełnić nawet najbardziej skomplikowane oczekiwania. W naszym parku maszynowym znajdują się podnośniki koszowe teleskopowe i łamane na podwoziach od 3,5 do 7,5 tony.

U nas mogą Państwo wypożyczyć podnośniki koszowe zarówno na godziny, jak i na dni, w zależności od Państwa potrzeb. Mogą liczyć Państwo na pomoc naszego wykwalifikowanego personelu, który posiada nie tylko wszelkie uprawnienia niezbędne do obsługi podnośników koszowych, ale też wysokie kompetencje i doświadczenie.

Dysponujemy sprzętem pozwalającym na pracę na wysokości do 28 metrów. Nasi pracownicy dobiorą odpowiedni podnośnik koszowy zależnie od Państwa potrzeb i zadbająo to, aby prace były wykonane sprawnie i bezpiecznie.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
grodziski, piaseczyński, pruszkowski, sochaczewski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń