"Agmen" Zabudowy Balkonów Andrzej Waśkiewicz

Agmen - Zabudowy Balkonów na terenie Warszawy i okolic.

Konstrukcje aluminiowe
ul. Mikołajczyka 13/2, 03-984 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
603 791 892
226713535
agmen@agmen.waw.pl
509904418
226713535
Może cię zainteresować
"Agmen" Zabudowy Balkonów Andrzej Waśkiewicz

Informacje

O nas
Firma Agmen powstała w 1991 roku. Od tego czasu specjalizujemy się w ramowej i bezramowej zabudowie balkonów, tarasów, loggii, ogrodów zimowych i werand. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Lata doświadczenia pozwoliły nam na osiągnięcie wysokich standardów oferowanych przez nas usług.

Proponujemy Państwu zabudowy balkonów, tarasów, werand oraz ogrodów zimowych w systemie szwedzkim ramowym (szyby przesuwają się na rolkach, a nie na teflonie jak w systemie polskim, który oferują inne firmy) lub bezramowym.
Nasze konstrukcje produkowane są z wysokiej jakości aluminium anodowanego (zabezpieczonego przed utlenianiem) oraz szyb o grubości standardowej 4 mm lub grubszej na życzenie Klienta lub w innych uzasadnionych przypadkach.
Nasze ceny są najniższe na rynku. posiadamy materiały najwyższej jakości i oferujemy fachowy, szybki montaż. To wszystko razem sprawia, iż możemy zagwarantować, że będą Państwo w pełni zadowoleni z naszych usług.

Ufamy naszym Klientom i nie pobieramy zaliczek przed wykonaniem zlecenia. Dbamy, aby realizowane przez nas zamówienia posiadały najwyższą jakość, dlatego dajemy Państwu 2 letnią gwarancje na jakość naszych usług i serwis. Cenimy Państwa czas więc wszelkie formalności załatwiamy u Klienta oraz zapewniamy, że montaż zajmie tylko jeden dzień.

Nasze systemy zabudowy są rozwiązaniem umożliwiającym zabezpieczenie balkonu przed:

- deszczem, śniegiem, wiatrem oraz pyłem;

- zanieczyszczaniem balkonu przez ptaki;

- hałasem zewnętrznym - redukcja hałasu o ok. 10dB;

- włamaniem;
Opis działalności
Długoletnia tradycja i doświadczenie sprawiło, iż liczne grono klientów skorzystało z naszej oferty montażu profesjonalnych systemów zabudowy: balkonów, loggii i tarasów. Naszymi odbiorcami są firmy i indywidualni Klienci. Oferujemy zabudowę ramową i bezramową na terenie Warszawy i okolic. Nasze atuty to wysoka jakość i najniższe ceny, z którymi z pewnością nie mogą konkurować inni przedsiębiorcy.
Produkty i usługi
Szanowni Państwo,

W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne ramowe i bezramowe zabudowy balkonów, logii, tarasów i werand. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Nasza firma działa na Polskim rynku od 1991 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy naszym Klientom w pełni fachową obsługę, dlatego też każde zlecenie wykonywane jest solidnie i terminowo. Nasze zaangażowanie, fachowość i precyzja wykonania zaowocowały rozwojem firmy i zdobyciem rzeszy zadowolonych Klientów, którzy chętnie rekomendują naszą firmę.

Zachęcamy do umówienia się na bezpłatny pomiar, podczas którego nasz specjalista omówi z Państwem wszelkie szczegóły dotyczące realizacji zlecenia, przedstawi nasze próbki i opisze zasadę działania poszczególnych systemów. Odpowiemy wtedy na wszelkie pytania, a jeżeli będą Państwo zainteresowani, umówimy w terminarzu dogodny dla Państwa termin i godzinę.

Od wielu lat dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z naszą firmą spełniła Państwa oczekiwania. Zapewniamy, że zabudowa wykonana przez naszych wykwalifikowanych, wieloletnich pracowników będzie osiągać profesjonalny i solidny wygląd. Korzystamy z najlepszych profili i najlepszej jakości szyb w Polsce.
Marki i specjalizacje
Naszym Klientom oferujemy:
- oryginalne szwedzkie części
- aluminium anodowane
- przesuwane okna i drzwi
- estetykę i trwałość wykonania
- zwiększenie wartości nieruchomości
- łatwość w utrzymaniu czystości- prosty demontaż
Certyfikaty
Pozytywne opinie naszych klientów, świadczą o profesjonalnym wykonywaniu usług przez naszą firmę.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
nowodworski, wołomiński, miński, garwoliński, pruszkowski, Warszawa, otwocki, warszawski zachodni, legionowski, piaseczyński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń