Strefa Wnętrza Leroy Merlin

Bogaty wybór wyposażenia dla domów i ogrodów

Wyposażenie kuchni
ul. Ostrobramska 73 B, 04-175 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 591 88 00
Adres korespondencyjny
ul. Ostrobramska 73 B, 04-175 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Strefa Wnętrza Leroy Merlin to sklep z wyposażeniem do domu i ogrodu. Jego otwarcie odbyło się w 1994 roku, zlokalizowany jest na terenie w Warszawie. Od 25 lat zajmujemy się dostarczaniem klientom najwyższej jakości produktów.
Produkty i usługi
Strefa Wnętrza Leroy Merlin to sklep zajmujący się dystrybucją wyposażenia i dekoracji wnętrz oraz ogrodów. Otworzyliśmy go w 1994 roku, znajduje się na terenie Warszawy. Wszystko zaczęło się w 1923, kiedy to małżeństwo, Adolf Leroy i RóżaMerlin, otworzyło swój sklep, w którym sprzedawali materiały budowlane i remontowe. Obecnie oferujemy nasze usługi na czterech kontynentach, zatrudniając około 100 tys. Pracowników.

Współpracujemy z cenionymi i uznanymi producentami, dlatego też oferowane przez nas produkty są w pełni funkcjonalne i estetyczne, a ponadto wykonane z wysokiej jakości materiałów. Mamy wyposażenie i dekoracje do każdego pomieszczenia w domu, jak i do ogrodu, a sprzedawane rośliny zawsze są w dobrej kondycji – w takiej też docierają do naszych klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo wyposażenie do domu i ogrodu, w tym między innymi:
- meble,
- akcesoria,
-klamki,
- drzwi,
- okna,
- farby,
- nawozy,
- rośliny,
- narzędzia.

Każdy z produktów jest wysokiej jakości, a nasi pracownicy chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego wyposażenia w zależności od oczekiwań, potrzeb i portfela. Ponadto działamy w sieci. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, za pośrednictwem strony internetowej możecie Państwo zakupić wszystko to, czego potrzebujecie dla swojego domu. Znajduje się tam około 63 tys. Artykułów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń