"Anodal" Anodowanie i Barwienie Aluminium

Anodowanie i barwienie aluminium.

ul. Podskarbińska 32 /34, 03-829 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 813 08 35
601547186
biuro@anodal.pl
502422119
Adres korespondencyjny
ul. Podskarbińska 32 /34, 03-829 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie

Informacje

O nas
Firma istnieje od 1985 roku. Początkowa działalność skupiała się wokół anodowania i barwienia drobnych elementów dla potrzeb przemysłu elektronicznego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ciągłej inwestycji w najlepsze technologie i wykwalifikowaną kadrę, dziś posiadamy najszerszą w Polsce ofertę chemicznej i mechanicznej obróbki aluminium.

Sukces zawdzięczamy konsekwencji w dążeniu do doskonałej jakości produktów oraz dostarczeniu ich w dogodnym dla klienta miejscu i czasie. Jakość, którą gwarantujemy potwierdzają liczne certyfikaty oraz lojalni klienci zarówno z Polski jak i areny międzynarodowej.

Wykonujemy: anodowanie i barwienie profili aluminiowych o długościach do 4 mb., i innych elementów wykonanych z aluminium i jego stopów. Chromianowania wyrobów aluminiowych dla potrzeb elektroniki i przemysłu lotniczego. Cięcie profili aluminiowych.

Współpracujemy z liderami rynkowymi z branży aluminium.
Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!
Opis działalności
Wykonujemy: anodowanie i barwienie profili aluminiowych o długościach do 4 mb., i innych elementów wykonanych z aluminium i jego stopów. Chromianowania wyrobów aluminiowych dla potrzeb elektroniki i przemysłu lotniczego. Cięcie profili aluminiowych.
Produkty i usługi
Firma Anodal działa na rynku nieprzerwanie od 1985 roku. Specjalizujemy się w wytwarzaniu powłok na różnego rodzaju materiałach. Na początku naszej działalności zajmowaliśmy się głównie anodowaniem i barwieniem elementów przeznaczonych dla przemysłu elektronicznego, ale od tego czasu nasza oferta uległa poszerzeniu.

Stawiamy na innowacyjność, dlatego inwestujemy w nowoczesne technologie i zatrudniamy najlepszych specjalistów. Dzięki temu mamy pewność, że nasze usługi są świadczone na najwyższym poziomie. Dysponujemy szerokim zakresem obróbki mechanicznej oraz chemicznej aluminium. Jesteśmy firmą, która zawsze realizuje swoje zadania terminowo.

Świadczymy kompleksowe usługi związane z obróbką metali. Obróbka mechaniczna aluminium oraz stali pozwala na zakrycie wad powstałych podczas produkcji materiałów. Oferujemy również anodowanie, czyli obróbkę metali na ich powierzchni. Polega ona na wytwarzaniu powłoki tlenku aluminium na powierzchni wybranych elementów.

Kolejną usługą jest barwienie wyrobów z aluminium, które zostały wcześniej anodowane. Barwienie elektrochemiczne pozwala na uzyskanie wielu odcieni koloru brązowego, który świetnie imituje stal nierdzewną, a przy tym jest odporny na światło. Barwienie chemiczne jest natomiast najlepszym wyborem dla klientów, którym zależy na walorach dekoracyjnych. W tej metodzie gama kolorystyczna jest bardzo zróżnicowana.

Zajmujemy się również anodowaniem twardym, elektrochemicznym polerowaniem aluminium oraz chromianowaniem, które wykonujemy z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.

Współpracujemy z uznanymi markami z branży aluminium, a swoje produkty dostarczamy w wybranym przez klientów czasie oraz we wskazanym przez nich miejscu. Posiadamy wszystkie certyfikaty potwierdzające nasze kompetencje. Możemy poszczycić się wieloma zleceniami, takimi jak renowacje paneli wygłuszających na dworcu Warszawa Śródmieście czy wykonane przez nas anodowanie elewacji nowego budynku biblioteki Uniwersytetu w Poczdamie.
Marki i specjalizacje
Oferujemy powierzchnię magazynową na czas wykonania zamówienia.
Mamy do zaoferowania wszystkie metody barwienia w zależności od potrzeb zamawiającego.
Bazujemy na nowoczesnych technologiach, spełniających wymagania norm Unii Europejskiej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Nowy Dwór Mazowiecki, Wołomin, Mińsk Maz., Garwolin, Pruszków, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Maz., Legionowo, Piaseczno

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń