Paweł Zdzieborski Usługi Pogrzebowe Lethe

Usługi pogrzebowe
ul. Rechniewskiego 14, 03-980 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
(10 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Usługi pogrzebowe. Paweł Zdzieborski Usługi Pogrzebowe Lethe ma swoją siedzibę w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 500 253 842 lub mailowy: kontakt@lethewarszawa.pl
Z przedstawicielem firmy Paweł Zdzieborski Usługi Pogrzebowe Lethe możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 03-980 Warszawa ul. Rechniewskiego 14,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Paweł Zdzieborski Usługi Pogrzebowe Lethe. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

(10 opinii) napisz opinię
C
F
Cezary Figurski
Szanowni Państwo, Najserdeczniej dziękuję Pani Justynie i wszystkim osobom, które były przygotowały dzisiejszą uroczystość. Zarówno obsługa jak i cała "oprawa" uroczystości były profesjonalne i bardzo się podobały - tak Mamie, jak i wszystkim Gościom (oczywiście mnie również).
L
Leszkowaty
firma ode mnie dostaje zasłużone 5 gwiazdek. Profesjonalizm i klasa - brawo!
W
Włoch
choć wiem, że to może dziwnie zabrzmieć to jednak mam bardzo pozytywne wrażenia po skorzystaniu z usług Lethe. Przede wszystkim: obsługa. To ludzie tam pracujący stwarzają dobrą atmosferę, szczególnie ważne jest to właśnie w takim momencie jak pogrzeb.
A
anonim
Poważna, profesjonalna firma pogrzebowa.
M
Melancholia
W Lethe robią piękną oprawę kwiatową na pogrzeb. Ich wieńce i wiązanki naprawdę bardzo ładnie się prezentują, a kwiaty są świeże. Wystarczy zresztą zobaczyć ich realizacje.
G
gosia
usługi pogrzebowe Lethe są Godne Polecenia. Nie tylko mają szeroki asortyment usług i produktów, ale też mają kompetentnych pracowników.
Z
zzz
Doskonale wiedzą jak radzić sobie z klientami w trudnych sytuacjach i są wielkim wsparciem. Można im zlecić organizację całego pogrzebu i nie przejmować się tą całą papierologią i załatwianiem formalności.
D
dawid
W Lethe na Rechniewskiego pracują odpowiednie osoby, które wiedzą jak obchodzić się z klientami w ciężkiej sytuacji. Wszystkie formalności są załatwiane bardzo taktownie i z klasą.
M
Majka
Cóż mogę napisać mimo, że korzystanie z usług zakładu pogrzebowego nie oznacza nic dobrego to jednak Oni pomogli mi i mojej rodzinie przejść przez ten trudny czas. Są bardzo taktowni, pomagają załatwić wszelkie formalności i generalnie służą sporym wsparciem.
M
Majka
Cóż mogę napisać... mimo że korzystanie z usług zakładu pogrzebowego nie oznacza nic dobrego to jednak Oni pomogli mi i mojej rodzinie przejść przez ten trudny czas. Są bardzo taktowni, pomagają załatwić wszelkie formalności i generalnie służą sporym wsparciem.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.