DEKO - DPS Sufity Napinane

Sufity napinane DPS

Sufity podwieszane
ul. Styki 6 lok. 1, 03-928 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek 8:00 - 16:00
środa 8:00 - 16:00
czwartek 8:00 - 16:00
piątek 8:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
501 348 043
Adres korespondencyjny
ul. Styki 6 lok. 1, 03-928 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
Media społecznościowe

Informacje

O nas
Dekoracyjne Powłoki Sufitowe DPS
Powłoka sufitu napinanego DPS jest innowacją w stosunku do istniejących systemów sufitów podwieszanych oferowanych przez firmę Barrisol. Jego podstawowym przeznaczeniem jest podobnie jak dotychczasowe rozwiązania obniżanie wysokich pomieszczeń, maskowanie istniejących instalacji, izolowanie wnętrz przed zalaniem, hałasem oraz ochroni przed utratą ciepła. Ze względu na swoje właściwości sufit napinany DPS poprawia warunki akustyczne w pomieszczeniu.

Dzięki właściwościom sufitów podwieszanych i łatwemu modelowaniu ich, mogą one zwiększać możliwości plastyczne i architektoniczne pomieszczeń. Umożliwiają zamaskowanie istniejących pęknięć, uszkodzeń mechanicznych oraz zacieków, a także wyrównanie powierzchni stropów. Sufit napinany DPS daje możliwość uzyskania takiego efektu znacznie łatwiej niż tradycyjne sufity podwieszane.
Opis działalności
Firma "Deko" to także autoryzowany dystrybutor sufitów napinanych DPS. Są one montowane przez własną, wykwalifikowaną ekipę, dzięki czemu możemy realizować nawet najbardziej wyszukane projekty.
Produkty i usługi
Sufity DPS stanowiące element dekoracyjny stwarzają nową przestrzeń oraz wywołują niesamowite wrażenia. Ich powierzchnia jest idealnie gładka, są wykonywane na wymiar pomieszczenia, nie odkształcają się oraz zapewniają efekt równej tafli w dowolnym kolorze. Zastosowanie sufitów napinanych o lustrzanej powłoce zapewnia optyczne powiększenie wnętrza.
Sufit napinany jest elementem, który umożliwia szybką odmianę wnętrza i podnosi komfort użytkowania. Łatwe nadawanie sufitowi dowolnego kształtu, duża wytrzymałość oraz brak konieczności ciągłego odnawiania i malowania są cechami, które doceni każdy użytkownik sufitów napinanych. Produkty są wykonywane pod indywidualne zamówienie, więc każdy sufit cechuje się unikalnym rozmiarem, kształtem i kolorem.

Profile montażowe DPS przystosowane są do gięcia w obu płaszczyznach. Umożliwiauzyskanie to praktycznie każdego kształtu zarówno w płaszczyźnie poziomej jak i pionowej
W powłokach naszych sufitów można montować dowolne elementy takie jak oprawy oświetleniowe, wentylatory, anemostaty, czujki, tryskacze, klapy rewizyjne i inne.
Zamontowanie w przestrzeni międzystropowej źródeł światła i zastosowanie powłok półprzeźroczystych powoduje, że w pomieszczeniu można zrezygnować z montażu jakichkolwiek opraw oświetleniowych. Dzięki tej technologii możemy uzyskać na suficie jednolicie świecącą taflę. Urozmaiceniem może być zastosowanie źródeł światła typu RGBlub wykonanie na samej powłoce fotorealistycznego nadruku.

Sufity DPS cechuje bardzo lekka powłoka, która nie powoduje obciążenia stropów oraz nie wymaga wzmocnienia konstrukcji dachu lub stropu. Sufit montowany jest do listwy montażowej, która zamocowana jest do ściany i stanowi konstrukcję nośną. Waga metra kwadratowego wynosi od 0,18 - 0,2 kg / m2. Mała waga uniemożliwia przenoszenie dodatkowych obciążeń przez rozpiętą powłokę. Z tego powodu dodatkowe elementy takie jak oświetlenieczy wentylacja muszą być zamocowane na niezależnie utrzymujących elementach.
Marki i specjalizacje
Sprzedaż oraz montaż sufitów napinanych DPS

Najnowszym produktem DPS są sufity systemu MIRROR. Są to wykonywane wg bardzo dokładnego pomiaru panele z napiętą powłoką lustrzaną o stopniu odbicia 97%. Zwykłe lustro ma ok. 70%. Przy zastosowaniu szkła mamy 4 – 6 mm. Grubość naszej tafli to kilkanaście mikronów.

Profile montażowe przystosowane są do gięcia we wszystkich płaszczyznach, co umożliwia uzyskanie kształtu w płaszczyźnie pionowej oraz poziomej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń