Transnec Wywóz Nieczystości Płynnych i Stałych Transport Towarów Sylwester Nerc

Wywóz nieczystości płynnych

Wywóz śmieci i odpadów
ul. Szosa Lubelska (d.Wesoła) 2, 05-077 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 773 37 67
Adres korespondencyjny
ul. Szosa Lubelska (d.Wesoła) 2, 05-077 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Firma Transnec prowadzona przez Sylwestra Nerca zapewnia wywóz nieczystości na terenie Warszawy oraz jej okolic. Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie w branży, które przedkłada się na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były możliwie jak naj
Produkty i usługi
Naszym Klientom proponujemy wywóz ścieków oraz odpadów z szamb przydomowych, oczyszczalni ekologicznych oraz przydomowych oczyszczalni. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi wywóz odpadów ciekłych oraz stałych.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy opróżnianie kanalizacji oraz przydomowych oczyszczalni i zbiorników na nieczystości stałe, oraz płynne. Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami o pojemności 4,5m3, 7m3, 10m3, 12m3 oraz większe o pojemności 14,5, 15, 16, 17 oraz 25m3.

Bardzo ważne jest dla nas środowisko, dlatego też nasze usługi realizujemy w zamkniętych cyklach technologicznych, które do minimum ograniczają możliwości przedostania się zanieczyszczeń w procesie odbioru nieczystości, transportu oraz przekazania ich do instytucji.

Zatrudniamy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy zajmują się eksploatacją obiektów wodno-kanalizacyjnych, w ramach której świadczymy usługi w zakresie konserwacji instalacji kanalizacyjnych oraz ich bieżącego nadzoru. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom bezawaryjne i ekonomiczne funkcjonowanie sieci.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Trasnec z Warszawy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń