Transnec Wywóz Nieczystości Płynnych Sylwester Nerc

Wywóz nieczystości płynnych

Wywóz śmieci i odpadów
ul. Szosa Lubelska (d.Wesoła) 2, 05-077 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię
Transnec Wywóz Nieczystości Płynnych Sylwester Nerc

Informacje

Opis działalności
Firma Transnec prowadzona przez Sylwestra Nerca zapewnia wywóz nieczystości na terenie Warszawy oraz jej okolic. Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie w branży, które przedkłada się na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były możliwie jak najlepsze.
Produkty i usługi
Naszym Klientom proponujemy wywóz ścieków oraz odpadów z szamb przydomowych, oczyszczalni ekologicznych oraz przydomowych oczyszczalni. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi wywóz odpadów ciekłych oraz stałych.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy opróżnianie kanalizacji oraz przydomowych oczyszczalni i zbiorników na nieczystości stałe, oraz płynne. Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami o pojemności 4,5m3, 7m3, 10m3, 12m3 oraz większe o pojemności 14,5, 15, 16, 17 oraz 25m3.

Bardzo ważne jest dla nas środowisko, dlatego też nasze usługi realizujemy w zamkniętych cyklach technologicznych, które do minimum ograniczają możliwości przedostania się zanieczyszczeń w procesie odbioru nieczystości, transportu oraz przekazania ich do instytucji.

Zatrudniamy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy zajmują się eksploatacją obiektów wodno-kanalizacyjnych, w ramach której świadczymy usługi w zakresie konserwacji instalacji kanalizacyjnych oraz ich bieżącego nadzoru. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom bezawaryjne i ekonomiczne funkcjonowanie sieci.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Trasnec z Warszawy.Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
K
kris1967
Mają specjalistyczny sprzęt do opróżniania szamb, dlatego cała procedura nie trwa długo.
W
Wiedzmin9672
Transnec przyjeżdża po szambo terminowo. Solidna firma.
Z
Zita476
Można na nich polegać. Polecam firmę Transnec.

Słowa kluczowe