Amabilis Zakład pogrzebowy Krystian Pieniak

Organizacja ceremonii pogrzebowych na terenie Warszawy

Usługi pogrzebowe
ul. Umińskiego 16c, 04-125 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Amabilis Zakład pogrzebowy Krystian Pieniak
ul. Umińskiego 16c, 04-125 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
Telefon
Amabilis Zakład pogrzebowy Krystian Pieniak

Informacje

Opis działalności firmy Amabilis Zakład pogrzebowy Krystian Pieniak w Warszawa
Amabilis, którego właścicielem jest Krystian Pieniak, to zakład zajmujący się świadczeniem usług pogrzebowych na terenie miasta stołecznego Warszawy oraz okolicznych miejscowości.
Produkty i usługi
Zakład zajmuję się profesjonalną organizacją pogrzebów wyznaniowych i bezwyznaniowych, pochówku ziemnego oraz kremacji. Po stwierdzeniu zgonu przez lekarza odbiera ciało osoby zmarłej i transportuje je do chłodni na terenie Warszawy. Zajmuje się również transportem krajowym i międzynarodowym zwłok.

Następnie udziela najbliższym zmarłego pełnego wsparcia w zakresie formalnością związanych z pogrzebem oraz zasiłkiem pogrzebowym z ZUS-u. Reprezentuje klientów w urzędach, kancelariach parafialnych oraz u administratorów cmentarzy.

Amabilis prowadzi również sprzedaż trumien i urn, krzyży, tablic innych artykułów funeralnych. Dostarcza także wieńce, wiązanki, bukiety na ceremonię pogrzebową. Może zapewnić nagłośnienie oraz oprawę muzyczną.

Dodatkowo organizuje klepsydry, nekrologii i kondolencje publikowane w mediach.

Telefon zakładu pogrzebowego, pod którym zlecać można odbiór ciała zmarłego, jest czynny przez całą dobę. Dla osób, które pogrążone są w głębokiej żałobie, została przygotowana możliwość załatwienia części formalności za pośrednictwem mobilnego biura z dojazdem od nich.
Zasięg działania
Firma Amabilis Zakład pogrzebowy Krystian Pieniak z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń