Zakład Usług Tapicerskich i Stolarskich D Redom Florian Wiśniewski

Zakład usług tapicerskich na rynku bez przerwy od ponad 40 lat. Zapraszamy

Usługi tapicerskie
ul. Walecznych 76, 03-920 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Strona www
Telefon
Może cię zainteresować
Zakład Usług Tapicerskich i Stolarskich D Redom Florian Wiśniewski

Informacje

Opis działalności
W Zakładzie Usług Tapicerskich i Stolarskich D Redom zajmujemy się renowacją mebli już od lat 60 XX wieku. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, a właścicielem jest Florian Wiśniewski. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Zakładzie Usług Tapicerskich i Stolarskich D Redom już od ponad pięciu dekad dbamy o najwyższy poziom świadczonych usług. Posiadamy doświadczenie w wykonawstwie i tapicerowaniu mebli, zajmujemy się także renowacją mebli specjalistycznych, m.in. teatralnych oraz kinowych. Wykonujemy zarówno meble tapicerowane w sposób tradycyjny, jak i również realizujemy zlecenia nietypowe. Jako wypełnienie stosujemy takie materiały jak trawa morska, sprężyny czy włosie.

Wykonujemy także nowe meble takie jak:

- tapczany,
-wersalki,
- fotele,
-narożniki,
-sofy,
-kanapy,
-materace,
-pufy,
-ławeczki.

Naszą specjalnością jest również renowacja stolarskich mebli stylowych i antycznych, możemy również postarzyć meble. Posiadamy w ofercie także dekoracje ścian, kotary, kulisy, horyzonty oraz kurtyny teatralne.

Meble nowe wykonujemy zazwyczaj według własnych projektów. Naszymi klientami są osoby mające wysokie standardy i oczekiwania dotyczące mebli, a my staramy się je spełnić w stu procentach. Doceniają oni kunszt oraz wkład pracy, który włożyliśmy w nasze meble. Oferujemy fachowe doradztwo oraz najwyższy poziom świadczonych usług. Jesteśmy również otwarci na współpracę.

Zapraszamy.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Karolina
Bardzo dobry tapicer Polecam