P.U.H. "Bemita" Biuro Rachunkowe Beata Michalak

Biura rachunkowe
ul. Witolińska 5 m. 92, 04-185 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
(12 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)

Kontakt

Telefon
(22) 613 97 55
Adres korespondencyjny
ul. Witolińska 5 m. 92, 04-185 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Biura rachunkowe. P.U.H. "Bemita" Biuro Rachunkowe Beata Michalak ma swoją siedzibę w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności P.U.H. "Bemita" Biuro Rachunkowe Beata Michalak, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: bemita.bm@gmail.com lub telefon: (22) 613 97 55
Firmę P.U.H. "Bemita" Biuro Rachunkowe Beata Michalak znajdziesz pod adresem 04-185 Warszawa ul. Witolińska 5 m. 92,. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Uważamy, że P.U.H. "Bemita" Biuro Rachunkowe Beata Michalak poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

(12 opinii) napisz opinię
M
Monika
Można liczyć na profesjonale doradztwo. Firma działa bardzo sprawnie. Nie muszę się martwić o co, co mogę wrzucić w koszty, a czego nie. Oddaję Pani wszystkie faktury, a Pani sama wybiera te, które są potrzebne. Miło i terminowo. Naprawdę mogę polecić. Monika G.
A
R
Artur R.
Polecam. Profesjonalnie i skrupulatnie.
K
Klientka
Świetne biuro - polecam wszystkim.
M
K
Marta Kuźniar
Doskonale współpracuje mi się z Biurem Rachunkowym Bemita. Moje oczekiwania względem usług księgowych zostały spełnione. Nie mam już żadnych zaległości finansowych i w końcu mogę zająć się firmą. Finanse są uporządkowane, pracownicy zadowoleni bo w końcu rzetelnie rozliczani. Ogólnie - nie mam uwag i szczerze polecam wszystkim wymagającym.
J
Jola
Bardzo fajna firma. Ma naprawdę profesjonalne podejście do klienta i traktuje go poważnie. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Mogę liczyć nawet na doradztwo podatkowe.
K
klient
Doradztwo podatkowe a poza tym ekstra prowadzenie księgowości, czy też pośrednictwo w kontaktach z US. Jestem zachwycona! W mojej opinii Bemita to ekstra biuro rachunkowe. Szczerze wszystkim polecam. Terminowość i wysoka jakość to coś co wyróżnia tę firmę.
P
patryk
Polecam Bemitę. Przygotowywanie miesięcznych deklaracji podatkowych jak najbardziej na plus. Zakładając swoją firmę zacząłem korzystać z usług tej firmy i nasza współpraca trwa do teraz. Jestem z niej naprawdę zadowolony.
R
renia
Biuro rachunkowe, które mogę polecić naprawdę gorąco. Cieszę się, że współpraca układa nam się bardzo owocnie. Wielkie dzięki, bo księgowość prowadzona jest naprawdę znakomicie. Przystępne ceny i fajna obsługa.!!!
M
Marian
Znakomite biuro rachunkowe. Współpracujemy już dłuższy czas i jestem pod wrażeniem skrupulatności i dokładności. Ode mnie wielki pozytyw.
R
Radek
Przystępne ceny to coś ekstra. Do tego biuro rachunkowe jest terminowe i bardzo skrupulatne. Oprócz prowadzenia księgi korzystam też z doradztwa podatkowego.
A
Agnieszka
Biuro Bemita całkowicie mnie zadowala. Wszystkie usługi księgowe wykonywane są zgodnie z moimi oczekiwaniami. Terminowość i solidność bardzo mnie przekonuje, a faktura na koniec miesiąca jest dla mnie zawsze miłą niespodzianka.
A
S
Anna Sobańska
Z przyjemnością rekomenduję Biuro Rachunkowe Bemita, ponieważ cenię sobie wysoki poziom świadczonych usług, profesjonalizm i życzliwość w kontaktach z klientem oraz atrakcyjne ceny. Biuro przekonało mnie do siebie już po pierwszym miesiącu współpracy, kiedy to finanse były całkowicie uporządkowane, zawsze mogłam liczyć na przygotowanie umów dla pracowników czy też jakieś deklaracje. Jestem zadowolona z naszej współpracy, ponieważ dzięki niej mogę skupić się na prowadzeniu własnej firmy, a nie na tym czym się nie znam czyi na finansach. Finanse pozostawiam temu biurowi, ponieważ udowodnili już nie raz że radzą sobie w tej kwestii doskonale i można na nich liczyć w każdej sprawię. Cenię sobie te nasz rozmowy, konsultacje i spotkania, dzięki którym mogę dowiedzieć się paru rzeczy na dany temat i mogę porozmawiać na temat nowinek czy też spraw dotyczących finansów mojej firmy. Za dziś i wczoraj dziękuję i życzę powodzenia .
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.