P.U.H. "Bemita" Biuro Rachunkowe Beata Michalak

Biuro rachunkowe.

Biura rachunkowe
ul. Witolińska 5 m. 92, 04-185 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 15:00
wtorek 08:00 - 15:00
środa 08:00 - 15:00
czwartek 08:00 - 15:00
piątek 08:00 - 15:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(10 opinii) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(22) 613 97 55
Adres korespondencyjny
ul. Witolińska 5 m. 92, 04-185 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Biuro rachunkowe BEMITA świadczy kompleksowe usługi księgowe dla małych, średnich i dużych firm.Wieloletnie doświadczenie gwarantuje Państwu rzetelność i najwyższą jakość świadczonych usług. Profesjonalna obsługa księgowa firm. Obsługujemy wszelkie typy działalności gospodarczej prowadzone zarówno przez osoby fizyczne, jak również spółki, osoby prawne, stowarzyszenia itp.
Produkty i usługi
W ramach obsługi księgowej i kadrowo-płacowej zapewniamy między innymi:

• prowadzenie rachunkowości wszystkich rodzajów ewidencji (księgi przychodów i rozchodów, księgi handlowe, ryczałt)
• prowadzenie ewidencji środków trwałych
• sprawowanie kontroli nad prowadzoną dokumentacją księgowo-podatkową
• pomoc w wyprowadzaniu zaległości
• rozliczenia z pracownikami (zaliczki, karty płatnicze, delegacje, ryczałty) Przygotowywanie miesięcznych deklaracji podatkowych,
• badanie prawidłowości dokumentów księgowych pod względem przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości
• rozliczenia z ZUS
• przygotowywanie miesięcznych deklaracji ZUS,
• pośrednictwo w kontaktach z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych,
• pośrednictwo w kontaktach z Urzędem Skarbowym.
• sporządzanie wymaganych deklaracji do Urzędów Skarbowych (CT, PIT, VAT)
• prowadzenie pełnej obsługi kadrowo-płacowej podmiotów gospodarczych
• doradztwo zakresie przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
• doradztwo w zakresie korzystania z możliwych ulg i odliczeń od podatków
• kompleksową obsługę nowopowstających podmiotów: pomoc w wyborze formy prawnej, formy opodatkowania, pomoc przy rejestracji
• sporządzanie deklaracji podatkowych
• sporządzanie rozliczeń rocznych PIT i CIT
• rozliczenia podatku VAT
• rozliczenia w zakresie podatku dochodowego
Marki i specjalizacje
Biuro rachunkowe, intrastat, płace, księgowość, doradztwo, podatkowe.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

(10 opinii) napisz opinię
K
Klientka
2019-03-19 09:25:09
Świetne biuro - polecam wszystkim.
M
K
Marta Kuźniar
2015-07-21 09:49:04
Doskonale współpracuje mi się z Biurem Rachunkowym Bemita. Moje oczekiwania względem usług księgowych zostały spełnione. Nie mam już żadnych zaległości finansowych i w końcu mogę zająć się firmą. Finanse są uporządkowane, pracownicy zadowoleni bo w końcu rzetelnie rozliczani. Ogólnie - nie mam uwag i szczerze polecam wszystkim wymagającym.
J
Jola
2015-06-10 06:01:02
Bardzo fajna firma. Ma naprawdę profesjonalne podejście do klienta i traktuje go poważnie. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Mogę liczyć nawet na doradztwo podatkowe.
K
klient
2015-05-09 10:03:34
Doradztwo podatkowe a poza tym ekstra prowadzenie księgowości, czy też pośrednictwo w kontaktach z US. Jestem zachwycona! W mojej opinii Bemita to ekstra biuro rachunkowe. Szczerze wszystkim polecam. Terminowość i wysoka jakość to coś co wyróżnia tę firmę.
P
patryk
2015-04-22 05:48:33
Polecam Bemitę. Przygotowywanie miesięcznych deklaracji podatkowych jak najbardziej na plus. Zakładając swoją firmę zacząłem korzystać z usług tej firmy i nasza współpraca trwa do teraz. Jestem z niej naprawdę zadowolony.
R
renia
2015-04-02 11:28:54
Biuro rachunkowe, które mogę polecić naprawdę gorąco. Cieszę się, że współpraca układa nam się bardzo owocnie. Wielkie dzięki, bo księgowość prowadzona jest naprawdę znakomicie. Przystępne ceny i fajna obsługa.!!!
M
Marian
2015-02-21 11:29:12
Znakomite biuro rachunkowe. Współpracujemy już dłuższy czas i jestem pod wrażeniem skrupulatności i dokładności. Ode mnie wielki pozytyw.
R
Radek
2015-01-23 12:23:25
Przystępne ceny to coś ekstra. Do tego biuro rachunkowe jest terminowe i bardzo skrupulatne. Oprócz prowadzenia księgi korzystam też z doradztwa podatkowego.
A
Agnieszka
2015-01-04 12:31:46
Biuro Bemita całkowicie mnie zadowala. Wszystkie usługi księgowe wykonywane są zgodnie z moimi oczekiwaniami. Terminowość i solidność bardzo mnie przekonuje, a faktura na koniec miesiąca jest dla mnie zawsze miłą niespodzianka.
A
S
Anna Sobańska
2014-12-03 18:01:16
Z przyjemnością rekomenduję Biuro Rachunkowe Bemita, ponieważ cenię sobie wysoki poziom świadczonych usług, profesjonalizm i życzliwość w kontaktach z klientem oraz atrakcyjne ceny. Biuro przekonało mnie do siebie już po pierwszym miesiącu współpracy, kiedy to finanse były całkowicie uporządkowane, zawsze mogłam liczyć na przygotowanie umów dla pracowników czy też jakieś deklaracje. Jestem zadowolona z naszej współpracy, ponieważ dzięki niej mogę skupić się na prowadzeniu własnej firmy, a nie na tym czym się nie znam czyi na finansach. Finanse pozostawiam temu biurowi, ponieważ udowodnili już nie raz że radzą sobie w tej kwestii doskonale i można na nich liczyć w każdej sprawię. Cenię sobie te nasz rozmowy, konsultacje i spotkania, dzięki którym mogę dowiedzieć się paru rzeczy na dany temat i mogę porozmawiać na temat nowinek czy też spraw dotyczących finansów mojej firmy. Za dziś i wczoraj dziękuję i życzę powodzenia .

Słowa kluczowe

biuro rachunkowe, intrastat, księgowa, usługi księgowe, pit roczny, podatki, księgi handlowe, listy płac, sprawozdania finansowe, pit, cit, vat, rozliczenia z zus, doradztwo podatkowe, księgowość, biura rachunkowe, dobre biuro rachunkowe, sporządzanie intrastat, sporządzenie intrastat, prowadzenie księgowości, prowadzenie rachunkowości, księgowy, dobra księgowa, dobry księgowy, obsługa księgowa, rozliczenia księgowe, kadry i płace, deklaracje podatkowe, książka przychodów i rozchodów, prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie ksiąg podatkowych, polecany księgowy, prowadzenie ewidencji płacowych, obsługa zwolnień lekarskich pracowników, zakładanie firmy, pomoc w zakładaniu firmy, rozliczenia pit, rozliczenia cit, deklaracji podatkowych, biuro księgowe, biura księgowe, sporządzanie sprawozdań finansowych, sporządzanie sprawozdania finansowego, prowadzenie ewidencji, prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzenie książki przychodów i rozchodów, księgi przychodów i rozchodów, rozliczenia podatkowe, rozliczanie podatku, rozliczanie podatków, rozliczenie podatków, rozliczenia podatku vat, rozliczenie podatku vat, rozliczenia zus, rozliczenia vat, obsługa kadr, obsługa płac, obsługa kadrowo płacowa, rozliczenia roczne, bilans roczny, bilansy roczne, kompleksowa obsługa księgowa, doradztwo księgowe, usługi kadrowo-płacowe, ryczałt, zwrot podatku, podatki doradztwo, rozliczenie podatku, doświadczony księgowy, doświadczona księgowa, księgowość uproszczona, księgowość pełna