Amper - Max Rafał Starczewski

Amper-Max - Centrum Akumulatorów i Klimatyzacji Samochodowej

Klimatyzacja samochodowa
ul. Zamieniecka 34 a, 04-158 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
poniedziałek 9:00 - 18:00
wtorek 9:00 - 18:00
środa 9:00 - 18:00
czwartek 9:00 - 18:00
piątek 9:00 - 18:00
sobota 9:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
503 831 819
513690990
Adres korespondencyjny
ul. Zamieniecka 34 a, 04-158 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie

Informacje

O nas
Firma Amper-Max istnieje od 2005 roku, zajmujemy się sprzedażą hurtowa i detaliczną akumulatorów rozruchowych i pojemnościowych do każdego typu pojazdów lądowych i wodnych.
Nasza wieloletnia praktyka oraz ciągłe zgłębianie wiedzy na temat akumulatorów i wszystkiego co ma z nimi związek, pozwala każdemu klientowi poczuć się pewnie i komfortowo, podczas pobytu w naszych punktach obsługi klienta, a także wtedy gdy nasi wykwalifikowani pracownicy zabierają się do pracy z Państwa autem.
Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo w doborze akumulatora
Przez cały rok, na życzenie klienta możemy nieodpłatnie zweryfikować stan akumulatora jak i układu zasilania.

Prowadzimy również serwis klimatyzacji samochodowej w bardzo atrakcyjnych cenach.

Sprzedajemy produkty wiodących marek, jak również pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości
co gwarantuje najwyższą jakość obsługi i pełną satysfakcję klienta z wykonanej usługi.

Jeśli znajdziesz gdzieś ten sam produkt lub usługę w niższej cenie, powiedz nam o tym, a na pewno postaramy się dać Ci lepszą ofertę!!!
Opis działalności
Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną akumulatorów rozruchowych i pojemnościowych do każdego typu pojazdów lądowych i wodnych.Świadczymy usługi w zakresie serwisu klimatyzacji samochodowej. Firma Amper-Max istnieje od 2005 i wciąż cieszy się nieblednącym uznaniem, wśród naszych klientów.Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną akumulatorów rozruchowych i pojemnościowych do każdego typu pojazdów lądowych i wodnych.Świadczymy usługi w zakresie serwisu klimatyzacji samochodowej.
Produkty i usługi
Istniejemy na rynku motoryzacyjnym już od 2005 roku, kiedy to rozpoczęliśmy działalność pod firmą Amper - Max. Proponujemy Państwu detaliczną i hurtową sprzedaż akumulatorów typu rozruchowego i pojemnościowego. Oferujemy akumulatory w konkurencyjnych cenach, które dobieramy zgodnie z wymaganiami klienta do każdego typu pojazdu. Pragniemy zapewnić, że świadczone przez nas usługi są realizowane z zachowaniem najwyższej staranności. Dokładamy również starań, aby cały personel był odpowiednio wykwalifikowany - dlatego stawiamy na ciągły rozwój i szkolenia.

Nasza oferta to także alternatory, które są niezbędne jako rozrusznik elektryczny w samochodzie. Posiadamy wiele modeli różniących się między sobą posiadaną mocą, jak również amperażem i parametrami technicznymi. Zajmujemy się równiez naprawą i serwisem rozruszników. Kolejnym ważnym produktem w firmie Amper - Max są filtry samochodowe, ponieważ to one znacznie redukują toksyczne substancje dostające się do kabiny auta.

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, rozszerzyliśmy zakres oferowanych usług także o serwis klimatyzacji samochodowej. Niemal wszystkie sprzedawane obecnie pojazdy posiadają klimatyzację, która wymaga stałej kontroli oraz corocznego uzupełnienia. W ofercie Amper - Max znajdziecie Państwo między innymi regenerację chłodnic klimatyzacji, odgrzybianie chemiczne układu klimatyzacji, sprawdzenie podciśnieniowe i nadciśnieniowe szczelności klimatyzacji (czyli tzw. próba azotowa), a także wymianę oleju w instalacji klimatyzacji.

Amper - Max posiada swoje punkty w czterech lokalizacjach. Trzy pierwsze znajdują się na terenie Warszawy - przy ul. Zamienieckiej, ul. 1 Praskiego Pułku oraz przy ul Hajduczka, a także w Mińsku Mazowieckim. Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem adresu e-mail i telefonicznie oraz umówienia terminu wizyty.
Marki i specjalizacje
Na asortyment składają się baterie i akumulatory takich producentów jak:

- CENTRA
- VARTA
- MOLL
- BANNER
- WESTA
- AD
- MOTO-POWER
- UNIBAT
- FORSE
- QUAND
- FIAMM
- VOLTER

Wszystkie baterie objęte są gwarancją - od 12 do 36 miesięcy w zależności od producenta i typu akumulatora.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń