Blattaria Polska Sp. z o.o. Dezynsekcja, deratyzacja

Dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja

Dezynfekcja dezynsekcja i deratyzacja
ul. Zamieniecka 69/2, 04-158 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
601218609
Blattaria Polska Sp. z o.o. Dezynsekcja, deratyzacja

Informacje

O nas
Masz problemy ze szkodnikami lub gryzoniami?

Firma Blattaria-Polska zajmuje się obsługą klientów instytucjonalnych. Monitorujemy i zabezpieczamy obiekty głownie przed owadami, ptakami i gryzoniami. Nasz usługi skupiają się na zwalczani szkodników i gryzoni.

Początek firmy Blattaria-Polska, to 1994 rok. Nasza oferta dezynfekcji i dezynsekcji skierowana jest przede wszystkim do zakładów przemysłu spożywczego.

Co świadczy o sile firmy Blattaria-Polska? Jest to przede wszystkim prawie 20 letnia wiedza o naszej branży i prawie 20 letni stały i bezpośredni kontakt z naszym klientem. Znamy przy tym doskonale wszelkie normy i wymogi prawne oraz systemy jakości, jakie są wymagane przy naszej codziennej pracy.

Prowadzimy także szkolenia z zakresu zabezpieczeń przed szkodnikami i bezpieczeństwa i jakości zdrowotnej żywności.

Zapraszamy do zakładki Oferta, gdzie zapoznacie się Państwo z zakresem naszych usług.
Opis działalności
Zabezpieczamy obiekty przed szkodnikami. Specjalizujemy się w dezynfekcji, dezynsekcji i zwalczaniu szkodników i gryzoni. Sprawdź naszą ofertę. Zapraszamy na naszą stronę internetową i do kontaktu.
Produkty i usługi
Zakres naszych usług:

- Program Zwalczania Szkodników,
- Zabiegi interwencyjne,
- System zabezpieczeń przeciwko ptakom,
- Szkolenia z zakresu zabezpieczanie przed szkodnikami oraz bezpieczeństwa i jakości zdrowotnej żywności.

Zdobyte zagranicą, a także na rynku krajowym doświadczenie zawodowe zaowocowało opracowaniem Programu Zwalczania Szkodników BLATTARIA POLSKA. Został on stworzony w oparciu o wymogi prawa żywnościowego obowiązujące w Polsce i w Unii Europejskiej. Zawarte w nim procedury i instrukcje zgodne są nie tylko z wytycznymi obligatoryjnych systemów jakości takich jak: GHP, GMP czy HACCP, ale również ze standardami IFS/BRC oraz AIB. Procedury te zapewniają zarówno skuteczny monitoring jak i zwalczanie wszelkiego rodzaju szkodników.

Potwierdzeniem najwyższej jakości wykonywanej w ramach Programu usługi są wyniki zewnętrznych audytów, w szczególności zaś prowadzonych w ramach AIB Consolidated Standards for Food Safety.
Standard ten podzielony jest na pięć kategorii, m in. „PEST CONTROL" (Zwalczanie Szkodników), z których każda oceniana jest w skali punktowej od 0 do 200.

Zawartość merytoryczna programu oraz skuteczność działań podejmowanych w jego ramach kilkukrotnie uzyskała notę "Minor improvement" co oznacza uzyskanie wyniku powyżej 180 pkt. Jednocześnie nigdy nie zdarzył się przypadek, abyśmy uzyskali wynik poniżej 160 pkt., co traktowane jest jako "Serious deficiencies".

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Marki i specjalizacje
Urządzenia do monitorowania obecności szkodników.

Oprócz opracowywania i wdrażania Programu Zwalczania Szkodników (indywidualnego dla każdego z Klientów) zajmujemy się również doradztwem, sprzedażą i montażem urządzeń do monitorowania obecności szkodników.

Monitorowanie obecności gryzoni

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

gmp,
ghp,
osy,
kuny,
kuna,