Jaga Polska Sp. z o.o.

Szeroki wybór rozwiązań grzewczych

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Zwycięzców 28/26, 03-938 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Jaga Polska Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Firma Jaga działa na rynku od 2011 roku. Siedziba działalności znajduje się w Warszawie. Specjalnością zakładu jest instalacja i serwis ogrzewania.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa w dziedzinie ogrzewania. Jaga od kilku lat specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości urządzeń grzewczych, które znajdują idealne zastosowanie nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również w lokalach użytkowych. Do produkcji wyrobów używa się materiałów, które nadają się do recyklingu, a produkty lakierowane są w sposób przyjazny dla środowiska. Asortyment obejmuje przede wszystkim grzejniki pokojowe, dekoracyjne, dynamiczne, kanałowe oraz łazienkowe. Ponadto w ofercie znaleźć można również między innymi:

- nagrzewnice,
- grzejniki poziome,
- drabinki łazienkowe,
- grzejniki ekologiczne,
- grzejniki konwektorowe,
- grzejniki kanałowe z wentylatorem,
- zawory termostatyczne.

Sprzedaży podlegają również głowice termostatyczne, napędy termo-elektryczne i sterowniki. Wśród dostępnych produktów znajdują się urządzenia o funkcji grzewczej, chłodzącej pasywnej i aktywnej oraz wentylacyjnej. Wieloletnie doświadczenie w branży i bogata wiedza pracowników pozwoliły na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób i zdobycie ugruntowanej pozycji na rynku. Interesanci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku oraz krótkie terminy realizacji zamówień. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i większych przedsiębiorstw.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń