Auto-Baj Piotr Gajcy

Profesjonalny serwis opon

Wulkanizacja i serwis opon
al. gen. Chruściela "Montera" 69, 04-414 Warszawa Rembertów, mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 18:00
Środa 08:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 18:00
Piątek 08:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Auto-Baj Piotr Gajcy

Informacje

Opis działalności
Firma Auto-Baj znajduje się na warszawskim Rembertowie. Jej właścicielem jest Piotr Gajcy. Zajmujemy się usługami z zakresu wulkanizacji i serwisu opon. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Firma rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku i od tego czasu prężnie się rozwija. Profesjonalizm i doświadczenie przekładają się na jakość wykonywanych przez nas zadań. Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług w zakresie wulkanizacji. Specjalizujemy się w montażu i naprawie opon. Naszymi klientami są właściciele aut osobowych i dostawczych.

Zakres świadczonych usług:
- konserwacja opon
- montaż opon
- wyważanie opon
- naprawa opon
- naprawa dętek
- naprawa ogumienia

Oprócz tego prowadzimy również sprzedaż opon. Do Państwa dyspozycji mamy zarówno nowe, jak i używane opony. W naszej ofercie znajdą Państwo również felgi.

Zatrudniona kadra pracownicza to specjaliści w swoim fachu, którzy zajmą się również piaskowaniem malowania i prostowania felg stalowych i aluminiowych.

Zajmujemy się całościową obsługą felg stalowych, felg aluminiowych i opon nietypowych. Wymieniamy opony na felgach nieprzelotowych oraz opony Run&Flat.

Do naszych zadań należy również przechowywanie kół i opon.

Zapraszamy serdecznie do współpracy!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń