Amabilis Zakład pogrzebowy Krystian Pieniak

Odbiór ciał zmarłych przez 24 godziny na dobę

Usługi pogrzebowe
al. Komandosów 14, 04-485 Warszawa Rembertów, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Amabilis Zakład pogrzebowy Krystian Pieniak
al. Komandosów 14, 04-485 Warszawa Rembertów, mazowieckie
Telefon
Amabilis Zakład pogrzebowy Krystian Pieniak

Informacje

Opis działalności firmy Amabilis Zakład pogrzebowy Krystian Pieniak w Warszawa
Zakład Pogrzebowy Amabilis działa w Warszawie od 1998 roku. Jego właścicielem jest Krystian Pieniak. W ramach prowadzonej działalności świadczy on usługi pogrzebowe, w tym transport ciał osób zmarłych oraz organizację ceremonii pogrzebowych.
Produkty i usługi
Główna działalność zakładu pogrzebowego Amabilis obejmuje profesjonalną organizację ceremonii pogrzebowych wyznaniowych i bezwyznaniowych - świeckich. Rozpoczyna się ona od odbioru ciała osoby zmarłej po stwierdzeniu przez lekarza zgonu. Zgłoszenia są przyjmowane przez całą dobę pod wskazanym numerem telefonu. Ciała osób zmarłych trafiają do chłodni na terenie Warszawy. Następnie zakład pomaga osobom pogrążonym w żałobie w załatwianiu spraw formalnych związanych z pochówkiem ziemnym lub kremacją. Reprezentuje klientów w urzędach, kancelariach parafialnych i u administratorów cmentarzy. Udostępnia możliwość rozliczenia kosztów pogrzebu z zasiłku pogrzebowego z ZUS.

Zakład przeprowadza również transport zwłok z terenu całego kraju oraz zagranicy.

Ponadto Amabilis prowadzi sprzedaż trumien i urn. Dostarcza także kompozycji florystyki funeralnej, w tym wieńce, kwiaty, wiązanki, na ceremonie pogrzebowe. Organizuje też klepsydry, nekrologii i kondolencje, a także nagłośnienie i oprawę muzyczną ceremonii pogrzebowych.

Dzięki mobilnemu biuru część spraw może zostać załatwiona z dojazdem do klienta po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
Zasięg działania
Firma Amabilis Zakład pogrzebowy Krystian Pieniak z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń