Amabilis Zakład Pogrzebowy Całodobowy

Usługi pogrzebowe
ul. Dokerów 10a (Rembertów), 04-487 Warszawa Rembertów, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)
(5)

Informacje

Amabilis Zakład Pogrzebowy Całodobowy działa w branży Usługi pogrzebowe. Siedziba firmy znajduje się w województwie mazowieckim w miejscowości Warszawa.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze telefonicznej 667 130... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Firmę Amabilis Zakład Pogrzebowy Całodobowy znajdziesz pod adresem 04-487 Warszawa ul. Dokerów 10a (Rembertów),. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Uważamy, że Amabilis Zakład Pogrzebowy Całodobowy poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
E
ewa_pokhara@wp.pl
Pan Krystian Pieniak, szef AMABILIS i jego ekipa zorganizowali pogrzeb naszego Ojca i Dziadka. Ujęło nas ich serdeczne i pełne taktu podejście do rodziny w żałobie. Rzetelna prezentacja różnych opcji i kosztów związanych z pochówkiem, konkretne ustalenia logistyczne, skuteczne załatwienie wszelkich formalności, a nawet pomoc w urzędach tam, gdzie konieczna była nasza obecność, sprawiły, że udało się szybko zaplanować ceremonię pogrzebową w kościele i na cmentarzu. Życzenia rodziny dotyczące oprawy muzycznej, kwiatów itp. zostały skrupulatnie spełnione, a piękna uroczystość przebiegła bardzo sprawnie. Niezwykła operatywność i pogoda ducha Pana Krystiana złagodziły naszą traumę po stracie bliskiej osoby. Dzięki niemu pierwsze dni żałoby nie były nerwowe i koszmarne, mogliśmy skupić się na godnym pożegnaniu zmarłego. Jesteśmy także wdzięczni całemu personelowi AMABILIS, który zachowywał się dyskretnie, naturalnie i z empatią.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.