Pat-kop Usługi Wodno-kanalizacyjne

Realizacja usług wodno-kanalizacyjnych

Wodociągi i kanalizacja
ul. Paderewskiego 34, 04-450 Warszawa Rembertów, mazowieckie
(6 opinii) napisz opinię
Pat-kop Usługi Wodno-kanalizacyjne

Informacje

Opis działalności
Pat-Kop to firma, w której od 2015 roku realizujemy usługi wodno-kanalizacyjne. Naszym celem jest stworzenie instalacji, które posłużą naszym Klientom przez długie lata. Siedziba zakładu znajduje się w Zgierzu w województwie łódzkim, a jego właścicielką jest Patrycja Leśniewska.
Produkty i usługi
Tworząc sieci wodociągowe i kanalizacyjne, dbamy o to, aby były one przede wszystkim trwałe i funkcjonalne. Żeby w pełni odpowiedzieć na potrzeby naszych Klientów, korzystamy z nowoczesnych maszyn i urządzeń. W zakładzie zatrudniamy doświadczone osoby, gotowe sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom.

Usługi wodno-kanalizacyjne świadczymy zarówno dla firm, jak i dla Klientów indywidualnych. W ramach usług proponujemy projektowanie i montaż przyłączy kanalizacyjnych. Wykonujemy także wykopy pod fundamenty. Na Państwa prośbę wykonamy bądź zlikwidujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Co więcej, dla naszych Klientów proponujemy wykonanie:

- drenaży,
- przykanalików,
- studzienek rewizyjnych,
- napraw kanalizacji.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Zapewniamy, że do każdego zlecenia podejdziemy z pełnym zaangażowaniem. Czekamy na Państwa w naszym biurze w Zgierzu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Warszawa, warszawski zachodni

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
R
Robert
Na pewno w przyszłości skorzystam, jeśli będę miał problem z moją instalacją sanitarną. Wszystkie przyłącza i sieci wod-kan zostały zamontowane szybko i właściwie.
M
Mikołaj
Zawsze mogłem liczyć na pomoc tego zakładu. Ostatnio moja firma rozbudowała siedzibę. Konieczna była przebudowa instalacji sanitarnych. Firma raz dwa uporała się z problemem.
M
Maciek
Fachowcy zaangażowali się w projekt mojej instalacji sanitarnej. Stworzone przyłącza wod-kan momentalnie zostały zainstalowane.
O
Oskar
Cena niska, a jakość wykonania na wysokim poziomie. Polecam każdej osobie planującej remont instalacji sanitarnych. Firma na medal.
B
Bartek
Zakład Pat-Kop stał się jednym z moich ulubionych. Zawdzięczam im właściwe działanie sieci wodno-kanalizacyjnych. Po zakończonych pracach posprzątali cały bałagan. Efekt jest zadowalający.
A
Artur
Przyłącza wodno-kanalizacyjne zostały stworzone według mojego planu. Fachowcy szybko odpowiedzieli na moje zgłoszenie i zabrali się do pracy. Wszystko zostało wykonane w terminie, a koszt usługi nie był wysoki. Polecam!