Auto-Kasacja Skup samochodów, sprzedaż części zamiennych

Kasacja pojazdów i sprzedaż części zamiennych do samochodów różnych marek

Autozłom
ul. Strażacka 39b, 04-462 Warszawa Rembertów, mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota 08:00 - 15:00
Niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię
Auto-Kasacja Skup samochodów, sprzedaż części zamiennych

Informacje

Opis działalności
Auto-Kasacja to firma z Warszawy. Specjalizuje się w recyklingu samochodów osobowych. Kasacja odbywa się zgodnie z przepisami, dlatego kierowcy otrzymują wraz z podpisaniem umowy zaświadczenia potrzebne do wyrejestrowania pojazdów, a środowisko naturalne jest niezagrożone podczas rozbiórki.
Produkty i usługi
Auto-Kasacja to najlepsze miejsce do pozbycia się starego albo uszkodzonego auta. Firma od lat płaci za samochody, które nie nadają się do dalszej eksploatacji z powodu zużycia mechanizmów albo wypadków, w których uczestniczyły. Niesprawne auta mogą być transportowane na lawecie od zakładu, gdzie następnie są precyzyjnie demontowane. Specjaliści zatrudnieni w firmie dbają o środowisko i precyzyjny demontaż części zamiennych. Klienci otrzymują zapłatę zależną od stanu auta i zaświadczenie potrzebne do wyrejestrowania samochodu. Z kolei części pozyskane z samochodów sprzedawane są przez Auto-Kasację w atrakcyjnych cenach. Można je zakupić na miejscu albo przez internet. Oferta obejmuje m.in. takie podzespoły jak:
-alternatory,
-turbosprężarki,
-chłodnice,
-pompy paliwa,
-zawory,
-czujniki,
-wtryskiwacze.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o działalności prowadzonej przez firmę Auto-Kasacja. Więcej przeczytają Państwo na stronie internetowej albo uzyskają dzwoniąc pod podany numer telefonu. W sprawie firmowej oferty można też napisać maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
E
Emil
Zakup części zamiennych od tej firmy bardzo się opłaca. Wybór mają duży, a ceny konkurencyjne.
R
Rajmund
Mają duży wybór części zamiennych i to do aut różnych typów. Części kupuję tylko tutaj.
D
Dmitri
Polecam usługi tej firmy. Za auto zapłacili mi kilkaset złotych i dostałem zaświadczenie potrzebne do wyrejestrowania samochodu. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie.