Auto-Kasacja Skup Samochodów Sprzedaż Części Zamiennych

Skup i złomowanie samochodów różnych marek

Używane części samochodowe
ul. Strażacka 39b, 04-462 Warszawa Rembertów, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Auto-Kasacja Skup Samochodów Sprzedaż Części Zamiennych

Informacje

Opis działalności
Auto-Kasacja w Warszawie działa od 1991 roku. Specjalizuje się w skupie samochodów oraz ich recyklingu. Posiada wszystkie niezbędne pozwolenia do prowadzenia demontażu pojazdów. Zapewnia atrakcyjne ceny, szybkie załatwianie formalności oraz duży wybór części zamiennych pochodzących z kasowanych aut.
Produkty i usługi
Pozbycie się zużytego albo uszkodzonego samochodu zgodnie z prawem może odbyć się tylko w licencjonowanej stacji demontażu pojazdów, takiej jak warszawska Auto-Kasacja. Firma dysponuje odpowiednimi pozwoleniami, posiada specjalistyczny sprzęt do recyklingu aut oraz zatrudnia doświadczonych pracowników. Klienci otrzymują godziwą zapłatę za samochody, a w razie potrzeby mogą zlecić transport uszkodzonego auta do zakładu. Przy podpisaniu umowy sprzedaży na rzecz Auto-Kasacji otrzymują zaświadczenie potrzebne do wyrejestrowania pojazdu i uzyskania zwrotu ubezpieczenia.

W zakładzie z kupionych samochodów pozyskiwane są części zamienne, które następnie trafiają do sprzedaży. Ich stan jest zweryfikowany, dlatego w ręce klientów trafiają w pełni sprawne podzespoły w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferta sprzedaży stacjonarnej i wysyłkowej obejmuje takie części zamienne jak:
-alternatory,
-turbosprężarki,
-chłodnice,
-pompy paliwa,
-zawory,
-czujniki,
-wtryskiwacze.

Dostępne są też inne podzespoły, których listę można znaleźć na stronie internetowej Auto-Kasacji. Dodatkowe informacje dotyczące firmy otrzymają Państwo pod podanym numerem telefonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń