Glass Market

Sprzedaż i obróbka szkła budowlanego

Szklarze
ul. Strażacka 92, 04-455 Warszawa Rembertów, mazowieckie
(18 reviews) napisz opinię
Glass Market
ul. Strażacka 92, 04-455 Warszawa Rembertów, mazowieckie
Telefon
Glass Market

Informacje

Opis działalności firmy Glass Market w Warszawa
Glass Market to firma z siedzibą w Warszawie. Specjalizuje się w handlu różnymi odmianami szkła oraz w jego obróbce. Działa w branży od 1992 roku, wykonując nawet najbardziej skomplikowane zlecenia na produkcję elementów szklanych w nietypowych kształtach. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Janusz Błażewicz.
Produkty i usługi
Szkło to materiał powszechnie używany do wykańczania wnętrz. Znajduje zastosowanie zarówno w elementach montowanych na zewnątrz budynków, jak i wewnątrz. Firmą, która od niemal 30 lat zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości szkła, jest Glass Market. W miejscu tym szkło jest poddawane odpowiedniej obróbce, dzięki czemu powstają z niego konstrukcje o wymaganych wymiarach i właściwościach. Obróbka szkła obejmuje cięcie szkła, szlifowanie szkła, nawiercanie, a także hartowanie i laminowanie. Odmiany szkła używane przez firmę i oferowane klientom to:
-szkło bezpieczne,
-szkło laminowane,
-szkło hartowane,
-szkło antywłamaniowe,
-szkło ornamentowe (nowoczesne i klasyczne),
-szkło bezbarwne,
-szkło białe,
-szkło matowe,
-szkło barwione,
-szkło przeciwsłoneczne.

Z użyciem wymienionych rodzajów szkła Glass Market wykonuje wytrzymałe i estetyczne konstrukcje. Są to m.in. szklane fasady oraz szklane schody. Ponadto w zakładzie powstają balustrady, ścianki działowe, blaty oraz meble. Szkło może być dekorowane wybranymi przez klientów wzorami. Doskonale sprawdza się to w przypadku paneli szklanych, które najlepiej wyglądają w kuchniach albo łazienkach. Stosowane są też do zdobienia drzwi wejściowych i wewnętrznych. Wszystkie wymienione elementy ze szkła są przez pracowników firmy precyzyjnie montowane.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie Glass Market. Po więcej warto wejść na stronę internetową, napisać maila albo zadzwonić.

Marki i specjalizacje
Firma współpracuje z HSW Jaroszowiec, Pilkington Sandoglass, Guardian Industries Polska, Glaverbel, Den Braven, Lakma, Jkk, Bohle.
Zasięg działania
Firma Glass Market z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(18 reviews) napisz opinię
K
Karol
Produkują lustra na zamówienie. Polecam ich usługi.
M
Maksymilian
Tną, szlifują i wiercą w szkle. Efekt jest zawsze na wysokim poziomie.
K
Kajetan
Usługi szklarskie na mocne 5. Polecam Glass Market.
A
Aleksander
Szybko i precyzyjnie wykonali elementy potrzebne mi do ukończenia domu. Co więcej, dowieźli je na miejsce i zamontowali! To się nazywa kompleksowa oferta.
G
Grzegorz
Cenię Glass Market za terminowe realizowanie zamówień i atrakcyjne ceny. Nie ma lepszego miejsca na zakup szkła w stolicy.
M
Mateusz
Glass Market wykonał szybę do mojego domu. Jest antywłamaniowa, więc nie boję się, że ktoś ją wybije.
A
Adam
Potrafią ze szkła zrobić chyba wszystko. Dekorowane panele, przeszklenia, schody… Polecam ich usługi.
D
Dziekanowski
Wykonali dla mnie hartowane szkło. Jest dobrej jakości i zapłaciłem za nie mniej, niż chciała konkurencja.
S
Stuart
Zależało mi na tym, by lustro w łazience miało ciekawy kształt. Musiałam więc je zamówić na wymiar, a prac podjęła się firma Glass Market. To był dobry wybór, bo dotrzymali terminu, a lustro wygląda dokładnie tak, jak tego chciałam.
B
Beata
Wykonali szklane panele do mojej kuchni i je zamontowali. Jestem bardzo zadowolona, dlatego polecam usługi Glass Market.
I
Ireneusz
Nie tylko dostarczają szkło, ale je również montują! Kompleksowa oferta.
K
Klaudyna
Mają bardzo duży wybór szkła. Można przebierać pomiędzy szkłem bezbarwnym i barwionym, hartowanym, matowym, ornamentowym… A wszystko to w atrakcyjnych cenach.
Ł
Łukasz
W naszym biurze Glass Market odpowiadali za produkcję i montaż przeszkleń oraz szklanych schodów. Dobrze się z tego zadania wywiązali i teraz mamy ciekawie urządzone wnętrza.
M
Mikołaj
Wykonują zdobienia na szkle. Taką szybę można np. zamówić do przeszklenia drzwi. Pięknie to wygląda.
P
Pawel1977
Firma Glass Market to moim zdaniem najlepszy dostawca szklanych elementów. Do mojego nowego domu wykonali kabinę prysznicową, lustra, a także szklaną balustradę. Bardzo mi się też podobają panele szklane, które zamontowali w kuchni. Dzięki ciekawemu wzorowi kuchnia wygląda inaczej niż większość tego typu pomieszczeń.
P
Piotr
Firma która sprosta niemal każdemu zamówieniu. Polecam
N
nieznany
Tanio
N
nieznany
Jedna z najtańszych hurtowni w warszawie

Słowa kluczowe