Glass Market

Produkcja luster na wymiar

Lustra
ul. Strażacka 92, 04-455 Warszawa Rembertów, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 611 93 28
Glass Market

Informacje

Opis działalności
Glass Market to warszawska firma, prowadzona przez Janusza Błażewicza. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w handlu i usługach związanych ze szkłem. Ma duże doświadczenie w sprzedaży i obróbce szkła, ponieważ na rynku działa już od 1992 roku. Wykonuje zlecenia zarówno osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych.
Produkty i usługi
Szkło od wieków używane jest do produkcji estetycznych i użytecznych przedmiotów. Należą do nich m.in. lustra, które firma Glass Market produkuje na wymiar. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się lustra srebrne, lustra kolorowe, a także lustra weneckie, inaczej nazywane fenickimi. Lustra produkowane są w nawet najbardziej nietypowych kształtach, a ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Mogą np. być używane w łazienkach, przedpokojach, garderobach, a także byćmontowane na drzwiach szaf przesuwnych. Właściwości i kształt luster nadawane są przez firmę Glass Market w procesie obróbki. Szkło może być cięte, nawiercane, klejone, a także szlifowane, fazowane, piaskowane oraz hartowane i laminowane. Szklarze mają duże doświadczenie w obróbce różnych gatunków szkła, w tym szkła ornamentowego, antywłamaniowego, przeciwsłonecznego, superbiałego i matowego. Powstają z nich szyby do okien i drzwi oraz różne konstrukcje szklane. Firma produkuje i następnie montuje:
-schody szklane,
-balustrady szklane,
-szklane ścianki działowe,
-blaty szklane,
-meble szklane,
-elewacje szklane,
-panele szklane do kuchni i łazienek.

Po więcej informacji związanych z działalnością Glass Market najlepiej wejść na stronę internetową, napisać maila albo zadzwonić.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń