Dasaj Technika diamentowa Dorota Sitek

Wiercenie otworów w zbrojonym betonie

Cięcie i wiercenie w betonie
ul. Szafarzy 63, 04-445 Warszawa Rembertów, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
609 133 495
Dasaj Technika diamentowa Dorota Sitek

Informacje

Opis działalności
Dasaj Technika diamentowa to firma z siedzibą w Warszawie. Powstała w 1998 roku, a jej właścicielką jest Dorota Sitek. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w usługach polegających na cięciu betonu, niezależnie od tego czy jest to beton zbrojony, czy też zwykły beton budowlany.
Produkty i usługi
Beton to materiał używany powszechnie podczas prac budowlanych. Można go formować w odpowiednie kształty, ale wiele prac można wykonać dopiero po zastygnięciu. W takim przypadku beton jest wytrzymały na obciążenia, ale jednocześnie kruchy, dlatego tylko specjaliści są w stanie poddać go obróbce. Takich pracowników zatrudnia firma Dasaj. Przy użyciu nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań diamentowych są w stanie m. in. wiercić otwory w betonie o średnicy do 1000 milimetrów. Wiertnice zapewniają gładkie powierzchnie otworów i nie oddziałują negatywnie na obiekty. W trakcie prac generowany jest tylko niewielki hałas.

Większe otwory w betonie nie mogą być wiercone w ten sam sposób, tylko muszą być wycinane. Do tego służą diamentowe liny którymi można wykonać otwory o średnicy od 600 mm do 3200 mm.

Dasaj realizuje również takie usługi jak:
-szlifowanie betonu
-kucie betonu
-frezowanie betonu

Szlifowanie wyrównuje powierzchnie i usuwa maksymalnie do kilku milimetrów materiałów. Z kolei frezowanie niweluje różnice pomiędzy wylanymi posadzkami i usuwa zabrudzenia na betonie. Natomiast po zakończeniu kucia gruz może być kruszony na mniejsze fragmenty.

W przypadku nawierzchnie betonowych możliwe jest również cięcie ich piłą tarczową z diamentowym ostrzami. Z kolei konstrukcje betonowe, np. szkielety hal albo wiadukty są cięte linami diamentowymi.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Dasaj Technika Diamentowa. Więcej przeczytają Państwo na stronie internetowej albo uzyskają pod podanym numerem telefonu. W sprawie wykonywanych usług można się również kontaktować mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe