Dasaj Technika Diamentowa Firma Budowlana Dorota Sitek

Cięcie i wiercenie otworów w betonie zbrojonym

Cięcie i wiercenie w betonie
ul. Szafarzy 63, 04-445 Warszawa Rembertów, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
609 133 495
Dasaj Technika Diamentowa Firma Budowlana Dorota Sitek

Informacje

Opis działalności
Dasaj Technika Diamentowa to firma z Warszawy. Została założona w 1998 roku, a jej właścicielką jest Dorota Sitek. Przedsiębiorstwo zajmuje się obróbką betonu. Tnie i wierci beton zbrojony.
Produkty i usługi
Beton zbrojony to materiał używany do budowy budynków, obiektów inżynieryjnych i innych konstrukcji. Jego wytrzymałość sprawia, że ciężko poddaje się go obróbce, ale sposób na to znalazła firma Dasaj. Stosuje technikę diamentową, czyli urządzenia z pokrytymi proszkiem diamentowym powierzchniami, np. wiertła, piły tarczowe, szlifierki i liny. Dzięki zastosowaniu techniki diamentowej możliwe jest cięcie nawet grubych elementów z betonu i pozostawienie gładkich krawędzi. Beton nie kruszy się i zachowuje odpowiednią wytrzymałość. Tak jest m. in. w przypadku wierconych przez firmę otworów o średnicy od 12 milimetrów do metra. Większe otwory, od 600 mm do 3200 mm wykonywane są linami diamentowymi. Możliwe jest cięcie stropów i ścian o grubości nawet 2 metrów.

Inne usługi wykonywane przez firmę Dasaj to:
-szlifowanie betonu
-frezowanie betonu
-cięcie betonu piłami tarczowymi
-cięcie betonu liną diamentową
-kucie betonu

Szlifowanie wyrównuje powierzchnię, a frezowanie pozwala na pozbycie się nadmiaru wylewki oraz zanieczyszczeń. Można też dzięki niemu wyrównać poziom dwóch posadzek.

Cięcie betonu pozwala na łatwiejsze prowadzenie prac drogowych i rozbiórkowych. Nawierzchnię i całe elementy z betonu można odciąć i przenieść. Przy rozbiórkach beton jest też kuty na drobny gruz.


Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o ofercie firmy Dasaj. Więcej o technice diamentowe i wykonywanych usługach można przeczytać na stronie internetowej. Z wszelkimi pytaniami warto też dzwonić lub pisać maile.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe