Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "Vento" Mateusz Mąka w Panoramie Firm

Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "Vento" Mateusz Mąka

Kompleksowa obsługa wind.

ul. Radzymińska 94
03-574 Warszawa, woj. mazowieckie
Informacje

Opis działalności

Szeroka oferta usług oraz całodobowy serwis gwarantują wysoką jakość, szybkość i fachowość.

O nas

Winda to jeden z tych wynalazków człowieka, który znacznie poprawia komfort życia. Zalety dźwigów najbardziej doceniamy wtedy, gdy przyjdzie nam mieszkać bądź pracować w wysokich pomieszczeniach. Pomimo tego, że wciąż można natknąć się na awaryjne, niebezpieczne windy, dzięki firmie Vento z Warszawy jest to widok coraz rzadszy. Nasze pogotowie dźwigowe jest wszędzie tam, gdzie zachodzi taka konieczność!

Jesteśmy profesjonalistami, którzy za główny cel postawili sobie bezpieczeństwo i komfort użytkowników wind oraz dbamy o to, by świadczyć usługi dźwigowe najwyższej jakości. Specjalizujemy się w dystrybucji, konserwacji i modernizacji wind i urządzeń dźwigowych: towarowych, osobowych i specjalnych - przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych. Serwisujemy i poddajemy renowacjom wszystkie typy wind, a dzięki współpracy z wieloma producentami jesteśmy w stanie zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Dokładamy wszelkich starań, by serwisowane przez nas dźwigi spełniały najwyższe normy bezpieczeństwa. Dba o to doświadczona kadra fachowców, przed którymi naprawa tego typu urządzeń nie kryje żadnych tajemnic, a wszelkie prace wykonywane są rzetelnie, z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Wykonujemy regularne przeglądy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne, które pozwalają nam potwierdzić sprawność danego urządzenia, a w przypadku stwierdzenia awarii, szybko dokonać niezbędnej naprawy. Dzięki wieloletniej obecności na rynku i rozbudowanej sieci kontaktów, mamy dostęp do najnowszych rozwiązań w branży dźwigowej oraz części zamiennych, które możemy zaoferować w atrakcyjnych cenach.

Produkty i usługi

Nasza firma, poza serwisem i konserwacją, zajmuje się także dystrybucją wind osobowych, towarowych i specjalnych, produkcji znanych firm zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Oferujemy dostawę i montaż na terenie całego kraju następujących urządzeń dźwigowych:

DŹWIGI OSOBOWE:
- dźwigi hydrauliczne,
- dźwigi elektryczne z maszynownią,
- dźwigi elektryczne bez maszynowni.

URZĄDZENIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH:
- dźwigi małe,
- dźwigi platformowe wraz z konstrukcją szybu i obudową,
- krzesełka schodowe,
- platformy schodowe,
- platformy pionowe różnego typu.

DŹWIGI TOWAROWE:
- dźwigi do przewozu osób,
- dźwigi serwisowe, małe,
- dźwigi serwisowe, średnie,
- dźwigi towarowo-osobowe,
- platformy towarowe,
- platformy towarowo-osobowe.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Warszawie przy ul. ul. Radzymińskiej 94. Przyjmujemy zarówno zlecenia pojedyncze, jak i podejmujemy się długotrwałej współpracy ?w zakresie serwisowania i konserwacji wind w budynkach mieszkalnych i przemysłowych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Radzymińska 94
03-574 Warszawa, woj. mazowieckie