Megaoklejanie

Odklej się od szarości.

Oklejanie samochodów
ul. Łodygowa 35, 03-687 Warszawa Targówek, mazowieckie
Poniedziałek 09:00 - 18:00
Wtorek 09:00 - 18:00
Środa 09:00 - 18:00
Czwartek 09:00 - 18:00
Piątek 09:00 - 18:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Megaoklejanie

Informacje

O nas
Balansowanie na granicy opłacalności – Rakloholicy.

Jesteśmy przekonani, że oklejanie to też sztuka, a nie zwykły fach, że to coś więcej niż zwyczajna reklama, tuning, czy zmiana koloru samochodu. Zaspakajając pragnienie Klienta, egoistycznie brniemy ku zaspakajaniu własnych potrzeb. Nie możemy za bardzo pozwolić wystygnąć naszym raklom. Rządni oklejania dopuszczamy kolejny rabat na Twój samochód balansując na granicy opłacalności. Tylko po to, aby wyraklować Go do cna i "odkleić od szarości". I tak, już od wielu lat skazani na raklę oddajemy się jej bez opamiętania – Rakloholicy w żądzy oklejania!
Opis działalności
Oklejanie samochodów, grafika samochodowa oraz reklamowa na pojazdach. Oklejanie jachtów. Projekty i druk. Zmiana koloru samochodów, przyciemnianie szyb oraz folia ochronna na samochód. Gwarantujemy wysokiej jakości materiały oraz wykonanie. Korzystamy tylko ze sprawdzonych marek. Na wykonaną usługę dajemy gwarancję.
Produkty i usługi
Oklejanie samochodów, oklejanie aut, oklejanie pojazdów, reklama na samochodach, oklejanie środków komunikacji, oklejania jachtów, projektowanie, druk wielkoformatowy, zmiana koloru samochodu.

Oklejanie pojazdów - tym się właśnie zajmujemy począwszy od projektu, a kończywszy na oklejeniu, gwarantując zaangażowanie we współpracy, rzetelność w wykonaniu i konkurencyjne wobec rynku ceny.

Nasza firma ma kilkuletnie doświadczenie w oklejaniu pojazdów oraz środków komunikacji miejskiej, jachtów i innych powierzchni. Zajmujemy się zarówno aplikacją grafiki reklamowej jak i zmianą koloru pojazdów.

Ofertę kierujemy do wszystkich, którzy chcą tanio i skuteczniepozyskiwać klientów na przestrzeni wielu lat.

Jest to najskuteczniejsza forma mobilnej reklamy wizualnej.

Reklama na samochodach to dobry wybór niezależnie, czy chcesz zwiększyć zainteresowanie swoją ofertą, wypromować markę, czy konsekwentnie realizować założenia wpisane w budowanie wizerunku firmy. O zaletach promocji jaką jest grafika reklamowa na pojazdach możesz się przekonać zapoznając się z treścią i galerią zamieszczoną na naszej stronie. Dowiesz się tam więcej o zasadach współpracy z naszą firmą, sposobach realizacji zleceń, stosowanych materiałach i technikach aplikacji grafiki, oraz zobaczysz nasze ostatnio wykonane prace.

Gwarantujemy wysokiej jakości druk, oklejamy tylko markowymi foliami. Zajmujemy się zarówno obsługą klienta, jak i samym projektowaniem.

Zapraszamy do współpracy.

www.megaoklejanie.pl
facebook\megaoklejanie
535 79 23 24
Marki i specjalizacje
Korzystamy z wysokiej jakości folii wylewanych i polimerowych oraz dedykowanych laminatów znanych producentów: 3M, Hexis, Bruksafol, Oracal, Avery. Korzystamy z profesjonalnych narzędzi oraz dysponujemy odpowiednimi certyfikatami.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie, mazowieckie, lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
J
jar
Potwierdzam wszystkie poprzednie, pozytywne opinie. Bardzo profesjonalna firma, świetne wykonanie, dobry kontakt i przystępne ceny. Zdecydowanie warto im zaufać i powierzyć oklejanie auta.
S
W
Sandra Wola
Super firma bardzo mili Panowie, obsługa sprawna i szybka no i w przyzwoitych cenach. Polecam i pozdrawiam Przystojnych Panów.;-))
M
Margodoors
Mega polecam, mega profesjonalne wykonanie w 100 %.
M
4
S
MASSAGE 4 SUCCESS Marzena J.
Z przyjemnością polecam wszystkim zainteresowanym! Profesjonalna usługa i życzliwa obsługa. Prawdziwie indywidualne podejście do klienta. Jestem MegaZadowolona z MegaOklejania i dumna z wyglądu mojego samochodu! Serdecznie polecam!
D
Damian
Polecam firmę z czystym sumieniem. Jestem zadowolony przede wszystkim z jakości wykonania. Oklejanie trochę trwało, ale na rezultat warto było czekać.