Spedycja Dąbrowa Adam

Logistyka, spedycja, transport krajowy i międzynarodowy

ul. Łubinowa 4, 03-878 Warszawa Targówek, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 744 15 59
Adres korespondencyjny
ul. Łubinowa 4, 03-878 Warszawa Targówek, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy spedycyjnej, której właścicielem jest Adam Dąbrowa, istnieje na rynku od 2001 roku. Początkowo zajmowaliśmy się tylko regionalnymi przewozami pojazdami o niskiej ładowności, w tej chwili jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem krajowym. Siedziba naszej działalności zlokalizowana jest w
Produkty i usługi
Od wielu lat zajmujemy się spedycją, transportem oraz logistyką. Chęć ciągłego rozwoju pozwoliła nam na duży rozwój firmy, dzięki temu jesteśmy stanie realizować dla Państwa przewozy towarów na terenie całego kraju. Posiadamy zaplecze logistyczne, aby dla klienta zminimalizować koszty i czas dostawy.

W naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi jak:

- spedycja,
- logistyka,
- transport samochodowy,
- przeładunki,
- magazynowanie.

Bazując na wykwalifikowanych kierowcach oraz kadrze logistycznej świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Dbamy o bezpieczeństwo kierowców, dlatego samochody są nieustannie oddawane na przeglądy techniczne. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą priorytetową.

Szanujemy czas Klientów, dlategotez do swojej pracy podchodzimy w rzetelny i poważny sposób. Zapewniamy terminową realizację, a także atrakcyjne ceny. Oferta została skomponowana z myślą o Klientach indywidualnych oraz małych i dużych firmach.

Zapraszamy do kontaktu z firmą spedycyjną Adama Dąbrowy w Warszawie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń